reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kahaaa ty się ciesz że nie masz żadnych objawów, ja co prawda nie wymiotuję, ale od 3dni zwłaszcza(ale nie tylko) po jeżdzie samochodem mam hm...jakby to określić mega niesmak w buzi u ciągłe uczucie jakby mi się chciało zwymiotować a nie mogę. No i oprócz tego generalnie nie mam apetytu a mieso to mi wogóle nie podchodzi,ale troszeczkę staram się jeść oczywiście;-)
Kahaaa a ty bierzesz jakąś luteinkę czy cos bo ja jeszcze biore co prawda już tylko 9 trzy razy dzienie po trzy i tylko podjęzykowo.

Aga - biorę progesteron 2 razy dopochwowo. wolałabym tabletki, bo mam wrażenie, że to ze mnie wylatuje przy każdym korzystaniu z toalety. poza tym wszystko mnie swędzi przez te czopki. :(

Ja lece do Indii....
taka to pożyje!!! baw się dobrze.

a w ogóle to wszystkiego dobrego w dniu kobiet kobietki!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziękuję za ciepłe przyjęcie J
Mój problem to niedrożne jajowody i obniżone parametry nasienia u mężaL Tak będziemy przymierzać się do ivf bo w moim przypadku wydaje się to być jedyną szansą. Nie mam jeszcze terminu, wszystko jest w toku… Będę Was informować i radzić się jakby co :)
 
wiem jak jest... tez mialam dopochwowo i leci jak nic... ja zakladalam wkladki bo bylo to wkurzajace - ale taki life....
 
Hejka kobitki wszystkiegi naj z okazji naszego święta;-)
Kahaaa powiem tak ten dopochwowy progesteron jest lepszy, ale jak ja go brałam to tez miałam wrażenie że ze mnie ucieka;-)wiec chyba tak jest u Każdej z nas, no ale wchłania się lepiej. Ja tam mogłabym mieć ten dopochwowy bo włożysz sobie i luz a tak to czekaj aż Ci się pod językiem to rozpuści, ale widocznie ja już nie musze dopochwowego i tobie pewnie też powoli odstawią, dziwi mnie tylko że Cię swędzi i piecze ja nic takiego nie miałam
Lolitko Indie super tez się tam kiedyś wybierzemy mam nadzieję:tak:
 
Lolitka i Myszelina świetny pomysł z tym wyjazdem na słoneczko!!!!!!!! też bym gdzieś się wybrała, ale niestety muszę przyoszczędzić troszkę kaski na kolejną próbę.

Dominika witaj na forum!

DZIEWCZYNY trzymajcie za mnie kciuki. Jutro kładę sie do szpitala na laparoskopię. Odezwe się jak wyjde.
 
kazali mi brać progesteron do 16 tygodnia ciąży, więc jeszcze trochę.
nie wiem czemu uważacie, że dopochwowy się lepiej wchłania jak wylatuje. ja mam wrazenie,że nie wchłania się wcale.
głodna jestem strasznie. non stop coś podjadam i odwrotnie niż ty aga, mięso to najchętniej jadłabym surowe!:confused:
 
reklama
kazali mi brać progesteron do 16 tygodnia ciąży, więc jeszcze trochę.
nie wiem czemu uważacie, że dopochwowy się lepiej wchłania jak wylatuje. ja mam wrazenie,że nie wchłania się wcale.
głodna jestem strasznie. non stop coś podjadam i odwrotnie niż ty aga, mięso to najchętniej jadłabym surowe!:confused:

Kahaaa kochana co wypłynie to wypłunie ale tez dużo się wchłonie, lekarze tak mówia ze on jest lepiej wchłanialny , kochana taki czy taki ważne że nam pomaga bo tak uważam i zrobimy to dla naszych kruszynek:tak:Mieso fu mnie sam zapach odrzuca;-)
Baśka1trzymamy kciuki jesteśmy z Tobą:tak:
 
Do góry