reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hehe mogę byc i córcia:)
powiem szczerze że to mój pierwszy raz i dzis po dosłownie kilku dniach mam takiego doła. mam wrażenie że sie nie uda.
ile razy juz próbowałyście ivf?
 
Hmmmm,
toscie mnie zaskoczyly tymi zlymi info o Novum...
Ja tam ich dosc dobrze postrzegam, odpukac, zawsze wszyscy ze mna podyskutowali (moze troche upierdliwa jestem i zadaje mase pytan jak mam watpliwosci).
Ceny...szczerze mowiac nie porownywalam z innymi klinikami, ale wiekszosc badan zrobilam poza klinika wiec troche przyoszczedzilam.
Chwala sie zdolna pania Kasia co to martwe plemnisie wskrzesi jak trzeba :)
A o konkurencji slyszalam ze tasmociag, wiec wybralam ich...
No coz, dam im jeszcze szanse i sprawdze czy sie na to' do skutku' u konkurencji zalapie (nie sadze niestety...)
 
Beta, a kto jest twoim lekarzem prowadzącym w Novum?

Marchewka to żeś teraz pojechała z tym wiekiem :-D:-D:-D:-D:-D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Beta
moja koleżanka miała we wrześniu u nich 1 ivf i udało się ale strasznie drogo ich to kosztowało prawie trzy razy tyle co mnie w invimedzie

aż taki stary to nie jest :-) ma tylko 48lat między nami jest 19 lat różnicy:-) to niewiele
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: To przebiłaś mnie, u mnie jest tylko 13 lat różnicy, ale ja zawsze wolałam starszym facetów - siwych albo łysych. Trafił się łysy:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry