reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam serdecznie.
jestem po 1 transferze, który miał miejsce we wtorek w klinice invimed w warszawie. czy któraś z Pań miała lub ma ivf w tej klinice?
pozdrawiam
 
Natka, Marchewka, Ewelina,
i ktos jeszcze z Invimedu?
Wiecie cos o ich programie IVF do skutku? kogo kwalifikuja? przy AMH tylko 1.0 mam szanse ? dodam ze mezus ok i reszta badan w miare. niezla rzecz to by byla, Novum za tyle samo (straaasznie duuuuuzo kasy) robi tylko 1 podejscie.
 
BetaBeta
pytałaś o Novum. Nie mam najlepszego zdania o tej klinice. Wkurzają mnie co krok. Jak nie zrobisz awantury to traktują cię jak zło konieczne. Do tego przemiał jak na dawnym stadionie . Następny, następny proszę. i zawszystko kasują jak za zboże. To najdroższa klinika w całej warszawie.

Marchewka nie mów Pani do Natki, bo już całkowicie kobita się postarzeje nam:):):):)):) Nikomu nie mów na Pani zresztą, bo my tu wszytskie piękne i młode, dlatego po nicku sobie walim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No tak, człowiek napisze ile ma wiosen i już per pani :-)
W Invimedzie to samo co w Novum, hurt i jak na taśmie. Ja na in vitro do skutku się nie łapię, bo nie chcę u nich stymulki robić tylko u swego gincia.
Więcej o Invimedzie nie wiem.
 
novum rzeczywiście jest strasznie drogie i jak tam sie jest to ma się wrażenie, że jesteśmy na jednej współnej tasmie produkcyjnej. w invimedzie jest inaczej. trochę spokojniej aczkolwiek bardzo mało mówią tylko dają kolejne wytyczne co trzeba robić

sorki dziewczyny:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry