reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj to musze wszystko zrobić, zeby mieć dużo komóreczek i żeby mezusia nasienie tez było ok. Najbardziej sie jednak obawiam, ze nie poprawi się jakość nasienia męża i wtedy bede musiała skorzyustać z nasienia dawcy :(
 
reklama
Oj to musze wszystko zrobić, zeby mieć dużo komóreczek i żeby mezusia nasienie tez było ok. Najbardziej sie jednak obawiam, ze nie poprawi się jakość nasienia męża i wtedy bede musiała skorzyustać z nasienia dawcy :(

hej katja
nie martw sie wystarczy naprawde tylko kilka plemniczków, ktore nie musza byc wcale swietnej jakosci, zeby skorzystac z ICSI.
 
Na szczescie jestem bardzo pozytywnie do tego wszytskiego nastawiona, chociaż nigdy w zyciu nie miałąm nic współnego z lekarzami w takim sensie, zeby mnie usypiali i tego własnie najbardziej się obawiam. Ale wierze, ze jakoś wszytsko dobrze się ułoży. Za Was dziewczyny tez trzymam mocno kciuki :-)
 
Katja

Kahaa dobrze gada. Wystarczy kilka sztuk wiec sie nie boj nic - zadnego banku nasienia. Moj mial ostatnio tylko OSIEM SZTUK wszystkiego i daje rade:)

Bedziecie miec ICSI przy takiej morfologii, i na ta wersje naciskajcie jesli konowal nie zaproponuje
 
Hej

Dostałam właśnie @. Brzunio trochę boli, "leci ze mnie jak ze świnki". Chyba się oczyszczam . Trochę smutno, ale z drugiej strony wesoło że za ok. 18 dni bedzie znowu transferek:)

Katja

Jak będziesz miała eskimoski, to koszt samego transferu wynosi w zalezności od kliniki 500-1500 pln. To tyle w ramach cennika. Trzymaj się cieplutko i zaglądaj do nas. Tu jest całkiem wesoło:)

Dziewczynki, a jak wasze transferki i samopoczucie:?)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wy to poraficie pocieszyć :-) Rewelacja, ze jest to forum

ano...:-)

Dostałam właśnie @. Brzunio trochę boli, "leci ze mnie jak ze świnki". Chyba się oczyszczam . Trochę smutno, ale z drugiej strony wesoło że za ok. 18 dni bedzie znowu transferek:)
i dobrze... raz wyplucze a porzadnie

Dziewczynki, a jak wasze transferki i samopoczucie:?)

a ja czekam se i czekam na przyszly tydzien
 
Dziewczynki, a jak wasze transferki i samopoczucie:?)
aga sie nie odzywa, pewnie wlasnie w trakcie.
ja mam dola, bo mi przeszla hiper wiec nie jestem w ciazy (nie pytaj o logike tego zdania, bo jej nie ma, ale tak czuje)
ty fuksiaro masz jeszcze mrozaczków bez liku wiec na pewno wkrotce sie uda! trzymam kciuki. fajnie ze masz dobre samopoczucie!
 
reklama
Hejka Kochaniutkie:tak:Transferek miałam ok.godziny 12:30 podano mi dwa śliczniutkie zarodeczki jeden z nich to blastocysta 1BB, a drugi to wczesna blastocysta B (Lolitko ty chyba znasz te oznaczenia wiec proszę napisz mi co oznaczają te BB przy blastusiach);-)mam nadzieję że samo dobre:-) Piszę dopiero teraz bo tak jak wam wcześniej wspominałam ja 2 godzinki przed transferem brałam relanium i flamexin i to relanium tak na mnie podziałało że w zasadzie po powrociecały czas spałam;-)i co ciekawe mam te relanium brac jeszcze dziś jedną, jutro i pojutrez dwa razy dziennie po jednej,ale z tego co zrozumialm lekarza to mam to brać ze względu na moją macice niż na spokój noi oczywiście lutek i estrofem dopochwowo, w czwartek badania krwi i w zależności jakie będą włączą lutka podjęzykowego. Ah....dziewczynki jak marzę aby ten raz był już dla nas szczęśliwy:tak::tak::tak:
Kahaaa tak nadrabiałam forumowe zaległości i chyba ktoś musi Ci nakopać do tyłeczka za dołowanie się;-)wkręcasz sobie że tylko z hiper może się udać, robisz dokłądnie to co ja robiłąm przy naszym pierwszym podejściu, prawie że marzyłam o hiper, oluzuj kochana przeciez ta hiper nie zdarza się za często a dziewczynom się udaje wiec i nam się uda zrozumiano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziękuję wszystkim za kciukaski, trzymajcie dalej są nam potrzebne:tak::tak:

Kochaniutkie jutro się dowiem ile będziemy mieli mrozaczków mają zadzwonić do mnie rano z laboratorium , w sumie to nie wiem czemu nie dziś ale chyba jakieś do mrożonka się kwalifikują skoro kaskę wzieli za mrożenie;-)wierzę że wszystkie 5 które zostało ale to okaże się jutro czy twardzielki przetrwały:-)
Witaj Mała ZDW gratuluję i trzymam kciuki za kolejne miesiące
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry