reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Agus


Zaczepiscie. Wiec Ty masz blastusie 5 dniowe? Myslalam ja ze Ty 3dniowe masz malenstwa. Zaczepiscie no.....:-)

TRZYMAM KCIUKI i nie puszczam przez najblizsze tygodnie

A tak dla wsiech....oto jak wyglada blastka
250px-Blastocyst_English.svg.png


i Agus, te bb to jest po prostu jakosc blastki. to co sie nazywa embryoblast na rysunku, to wlasnie 'pierwsze' b.... trhphoblast to 'drugie' b
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kahaa
daj spokój kobietą z tą hyper. Nie wszystkie które maja hyper są w ciąży. Ja miałam hyper i mi nawet transferu nie zrobili, bo bali się komplikacji na maksa. Tak więc daj już spokój hyper, dużo wypoczywaj, leż gadaj z fasolami, tłumacz im że oprócz tego że mają się przyjąć, to jeszcze się mają prawidłowo rozwijać, tak aby hcg prawidłowo rosło:)

To z odpoczywaniem i gadaniem z fasolami tyczy się również ciebie Aga.:)

Aga, super że miałaś transferowane blastusie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lolitko wielkie dzięki my otrzymaliśmy zdjątka naszych blastusiów:-) są sliczniutkie, powiem wam że poprzednie in-Vitro miłam robione w państwowym szpitalu wiadomo tam nie było podawanie monitorowane a tu przed podaniem zobaczyłam na ekranie nasze śliczne małe zarodeczki:-)aż mi się łeżki w oczach zakręciły.

Ewelinko oczywiście będę się stosowała do twoich rad zresztą ja nic innego ni erobie tylko do tych moich fasolinek gadam, a i jak powiedział mi dzisiaj lekarz proszę być spokojną nie stresować się jak na kobietę w ciąży przystało:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochane,
Troche mnie tu ubylo i juz masa wiadomosci za mna...
lolitka, dzieki za info o ziolkach. Sadze ze cos zakupie przy najblizszej wizycie w PL. A to juz w marcu. jak zwykle zreszta wybiore sie tam z lista zakupow... ciesze sie ze i Ty masz niedlugo kolejne podejscie...i widze ze pare osob dolaczylo...i promyki wpadly na nasze forum z nadzija dla nas. Dzieki mala za pozytywne newsy...
Czuje po kosciach ze zaraz nam tu sie pojawia kolejne dobre wiadomosci...Aga, kahaaa...trzymamy kciuki...piszcie jak samopoczucie! i luz...stresy na bok...w koncu kiedys musi sie udac!!!:-)
Ewelinko...twoja kolej juz wkrotce...
Dorocia...co u Ciebie...kiedy Ty transferujesz
No i witajcie NOWE dziewczeta...w kupie zawsze razniej!!! Juz tu niedlugo cala armie uzbieramy i pod dowodztwem lolitki wygramy ta nasza walke!!!
Houk!
 
Kati

Tak na podsumowanie ziolek


  • ZIOŁA O. SROKI pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bezowulacyjnych.
  • Skład:
    lebiodka - 50gr
    koszyczek rumianku - 50gr
    macierzanka - 50gr
    pokrzywa - 50gr
    dziurawiec - 50gr
    rdest ptasi - 50gr
    ruta - 20gr
    nagietek - 20gr
    nostrzyk - 20gr
  • Dawkowanie:

    Małą łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny, odcedzić, pić szklankę naparu przed snem.
  • 2. ZIOŁA O. KLIMUSZKI - mieszanka antyzrostowa, likwidująca stany zapalne w jajowodach i jajnikach, pobudzająca pracę jajników, stabilizująca układ rozrodczy
  • Skład - wszystko po 50 gr:
    szyszka chmielu
    ziele przywrotnika
    ziele krwawnika
    liść ruty
    ziele nostrzyka żółtego
    kwiat lawendy
    kłącze tataraku
    kwiat nagietka
    owoc róży
  • 3. ZIOŁA O. KLIMUSZKI wszystko po 50gr:
    kwiat jasnoty białej
    liść mącznicy
    liść rozmarynu
    liiść pokrzywy
    ziele rdestu ptasiego
    ziele drapacza
    ziele przywrotnika
    kwiat kasztanowca
    korzeń mniszka
    owoc róży
  • Dawkowanie 2 i 3 mieszanki:
  • Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową mieszanki ziołowej, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić 3 razy dziennie po szklance przed posiłkiem."
  • Tekst pochodzi z: "Wróćmy do ziół leczniczych" O. Klimuszko

    4. NA PIERWSZĄ FAZĘ CYKLU - pobudzająca organy odpowiedzialne za owu oraz zawierająca roślinne estrogeny
  • Skład:
    liść maliny - 40g,
    rozmaryn - 40g,
    kwiaty bzu czarnego - 40g
    szałwia - 40g,
    bylica pospolita - 40g

    Dawkowanie:
    Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie.
  • 5. NA DRUGĄ FAZĘ CYKLU - wzmacniająca produkcję progesteronu
  • Skład:
    przywrotnik - 40g
    pokrzywa - 40g
    krwawnik - 40g


 
spoko

pamietaj tylko zbey nie mieszac z lekami przy ivf. jak zaczniesz to ziolka out


ps. ja se wlaznie nagietek wypilam i na nocke jeszcze krwawnika strzela
 
OKI...a czy slyszalas cos o takim preparacie o nazwie ALVEO firmy Akuna...wczoraj znajoma mi podrzucila na ten temat foldery i gazetki...jakby co moge zeskanowac i przeslac Tobie...
Pozdrawiam
 
reklama
KAPRYCHA

jesli czytasz to forum to sie kurna odezwij no. kiedy masz kolejne podejscie?

Kati


Nic nie wiem o tym....szto to? Jakies witaminki czy niedozwolne wspomagacze ivf?

kuzwa, jak mnie jajorki bola. mnie nigdy w zyciu jajory nie bolaly a po ivf mnie ciagle nawalaja. a w ostatnim miesiacy to juz wogole strasznie. mam nadzieje ze zadne dziadostwo mi sie nie przypatalo bo sie bardzo zdenerwuje jak mi to zaburzy procedure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry