reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Natka

Ty tu nie smec kochana bo juz widze ze sie negatywnie nastrajac zaczynasz....To ze nic nie czujesz to nic nie oznacza. Ja czulam ze jestem w ciazy przez 8 dni i co? I dupa blada...

Co ma byc to bedzie - czy cos czujesz czy nie....
 
Też mam podobny problem :-( Gdzie się leczycie dziewczyny? Ja wybrałam invictę w Warszawie, ale wcześniej próbowałam też w Novum - tam mi się nie podobało.
 
Natka

Ty tu nie smec kochana bo juz widze ze sie negatywnie nastrajac zaczynasz....To ze nic nie czujesz to nic nie oznacza. Ja czulam ze jestem w ciazy przez 8 dni i co? I dupa blada...

Co ma byc to bedzie - czy cos czujesz czy nie....

Zaczynam? Ja już myślę kiedy następna próba itd....:-( No jakoś nie wiem jak się tego pesymistycznego nastawienia mam pozbyć. Znam kilka osób, którym się udało, za pierwszym razem, ale wszyscy z dwoma lub trzema próbowali i tu na forum chyba też nikogo nie ma komu by się z jednym udało i tak jakoś mam doła.... :-(
 
reklama
Do góry