reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej, po heparynie to normalne, miałam tak samo po clexane. Mam pytanie jakie dawki progesteronu bierzesz (besisns ile mg? i cyclogest). Ty miałaś na sztucznym cyklu transfer prawda? Encorton też brałaś/bierzesz?
tak, na sztucznym. Besins 100mg 4xdziennie i cyclogest 400mg 3xdziennie. Encortonu nigdy nie brałam
 
reklama
Hej dziewczyny
Zrobiłam dzisiaj betę 3 dniowego zarodka po transferze 10.11. Progesteron 31, beta >2. Czekam na odpowiedź kliniki co dalej. Pozamiatane?
 
Myślę, że nie ma co w ogóle porównywać bo każdy organizm jest inny. Każdy reaguje inaczej.
Nelka 85 jak tam dajesz radę? Mnie już nosi i przebieram nogami. Z jednej strony chciałabym już poniedziałek i iść na betę, a z drugiej wole żyć nadzieją niz zobaczyć że i tym razem nic z tego.
 
@Marta3130 dziś światowy dzień wcześniaka buziaki dla Twojej Iskierki ❤️❤️❤️
Dziękuję 😀Mój mały wojownik już ma 11 mc😀od paru dni zaczęła raczkować😀jestem z niej taka dumna😀
Pozdrawiam cioteczki🥰 IMG_20231105_103451517.jpg
 
reklama
Nelka 85 jak tam dajesz radę? Mnie już nosi i przebieram nogami. Z jednej strony chciałabym już poniedziałek i iść na betę, a z drugiej wole żyć nadzieją niz zobaczyć że i tym razem nic z tego.
Jeja ja mam bete w piątek za tydzień (24) i już sobie miejsca nie mogę znaleźć... Dziś jakieś myśli o niepowodzeniu itd 😐 już głowa pełna myśli, a gdzie jeszcze tydzień 🙈
Jakieś u Was sygnały, objawy coś się pojawiło?
Trzymam mocno kciuki 🤞 🍀
 
Do góry