reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja sobie cały czas czekam, wczoraj wieczorem miałam plamienie a od rana znowu cisza. Jak byłam na wizycie w czwartek lekarz mówił, że miesiączka będzie za chwilę a tu postraszyła i nic więcej. A ja się co raz bardziej stresuje. Miała któraś z was taką sytuację? Boje się, że zacznę brać zastrzyki w nieodpowiednim momencie🥺
 
Halo halo czy koleżanka @Per Em nadal w dwupaku ???
@Ruda08
Od 13.09 już nie w dwupaku 🙃 sorki, ale nowe życie mnie pochłonęło i zapomniałam zaktualizować Wam sytuację.
W każdym razie Gabryś urodził się 3600 gramów (prognozowane 3900 z czymś) i 58 cm, także podobnie jak przy córce - długie dzieci po prostu i większą wagę szacują przez to.
Niestety z porodem powtórka z rozrywki, próbowałam vbac ale znowu tętno zaczęło spadać i nagłe CC... tym razem na szczęście urodził się 10/10 apgar.
Na razie to bardzo grzeczny chłopak, w porównaniu do pierwszego egzemplarza 🙃
 

Załączniki

  • IMG_20231010_142216.jpg
    IMG_20231010_142216.jpg
    110,2 KB · Wyświetleń: 113
  • IMG_20231010_142230.jpg
    IMG_20231010_142230.jpg
    110,2 KB · Wyświetleń: 123
  • IMG_20231010_141810.jpg
    IMG_20231010_141810.jpg
    164,8 KB · Wyświetleń: 107
@Ruda08 wpisz mnie proszę na 12.10 na podgląd stymulacji 🥹 wczoraj byłam na drugiej wizycie, podczas kolejnej mamy ustalić termin punkcji. Wczoraj estradiol 874, a progesteron 0,29. To był 7 dzień stymulacji… czy te wyniki są dobre to nie wiem.
Lekarz stwierdził, że będą dobre jak dadzą ciążę, odkrywca 😎😅
 
@Ruda08 wpisz mnie proszę na 12.10 na podgląd stymulacji 🥹 wczoraj byłam na drugiej wizycie, podczas kolejnej mamy ustalić termin punkcji. Wczoraj estradiol 874, a progesteron 0,29. To był 7 dzień stymulacji… czy te wyniki są dobre to nie wiem.
Lekarz stwierdził, że będą dobre jak dadzą ciążę, odkrywca 😎😅
Miałam podobne wyniki przy tej stymulacji. Co prawda uzyskałam tylko 1 komórkę dojrzała, ale ta komórka narazie ma się dobrze :)
Robiłam dziś badania na jutrzejszą wizytę, Beta 3056. Estradiol 2606. Czekam jeszcze na progesteron.
 
@Ruda08
Od 13.09 już nie w dwupaku 🙃 sorki, ale nowe życie mnie pochłonęło i zapomniałam zaktualizować Wam sytuację.
W każdym razie Gabryś urodził się 3600 gramów (prognozowane 3900 z czymś) i 58 cm, także podobnie jak przy córce - długie dzieci po prostu i większą wagę szacują przez to.
Niestety z porodem powtórka z rozrywki, próbowałam vbac ale znowu tętno zaczęło spadać i nagłe CC... tym razem na szczęście urodził się 10/10 apgar.
Na razie to bardzo grzeczny chłopak, w porównaniu do pierwszego egzemplarza 🙃
Cudowna wiadomość !

Gratulujemy ślicznego i zdrowego chłopaka ♥️
 
reklama
Hej Dziewczyny, przy jakiej wielkości pęcherzyków Wasz lekarz ustala już punkcję? Żeby minimum ile mm miały? Moje dziś miały 14/12 mm i opcje na punkcję to 13dc (poniedz) lub 15dc (środa), boje się że najlepszy byłby np wtorek i się nie wstrzelimy. Lekarz uważa że +/- 1d nie ma znaczenia. Jak Wasze doświadczenia? Moje kom z 15dc na 7 6 się zaplodnilo, a w 17dc 1 na 5..
 
Do góry