reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Bolilol trzymam kciuki za podgląd i za piękne pęcherzyki 🍀✊🏻
dziękuję 🥹
Wczoraj nie wytrzymałam i wykorzystałam okazję, czyt. pracę po sąsiedzku z labem i poszłam zbadać hormony rano 🫣 w sobotę estradiol 162, wczoraj (8my dzień stymulacji) 417. Dzisiaj badam o 17, zobaczymy jak to będzie wyglądać
 
Martwi mnie ta niska temperatura, bo chyba powinna być wyższa niż 36.5.
To się nie martw. Temperatura nie jest tu wyznacznikiem. Kiedyś czytałam że temperatura wzrasta przeważnie po implantacji kiedy organizm zaczyna produkować proga i nie należy tego brać jako wyznacznika udanego transferu. Czekaj na betę I nie stresuj się zbytnio bo to nie pomoże;-) ( wiem wiem łatwo mówić a sama ciągle mam schizy 🫢😂 )
Meliska i książka, to na mnie działa kojąco, spróbuj przez chwilę nie myśleć i nie analizować;-)
 
reklama
Do góry