reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie podobnie, ilościowo i terminowo:). Mogę wiedzieć jaki masz estradiol? Ja tym.razem w 7dc zaledwie 225 pg/ml (kiedyś przy tym samym leku, 2000 pg/ml). Suplementowalam przez kilka miesięcy dhea może to z tego wynika. Czy miałyście tak niski estradiol w 7dniu stymulacji? Powodzenia!!
w szóstym dniu stymulacji o 8 rano miałam 162 pg/ml, w ósmym o 7.30 417, a w dziewiątym (wczoraj) o 17 było ok 660. Lekarz mówi, że wolno rosnące pęcherzyki oraz nie za wysoki estradiol to skutek długiego protokołu i wyciszania jajników przed
 
reklama
w szóstym dniu stymulacji o 8 rano miałam 162 pg/ml, w ósmym o 7.30 417, a w dziewiątym (wczoraj) o 17 było ok 660. Lekarz mówi, że wolno rosnące pęcherzyki oraz nie za wysoki estradiol to skutek długiego protokołu i wyciszania jajników przed
Ja tez mialam dlugi protokół i anty przed by wyciszyć i mi szybko urosły
Też się melduje po wizycie. :)
Następna 20.10
W między czasie do zrobienia estradiol.
Na następnej wizycie lh i TSH oraz biocenoza pochwy.
I zobaczymy czy będzie jeszcze jedna wizyta, czy już zastrzyk. Jeśli zastrzyk , to po 5 dniach jadę po syna 😛
na naturalnym cyklu?
Wtedy sie bierze jakies leki?
 
Dzień dobry!
Ale ten czas leci...pamiętam Wasze pierwsze bety, a Wy już na wiosnę rodzicie! Większość z Was.
Pochwal się się brzuszkami!!!❣️

Siedzę cicho, bo u mnie nic nowego. Moja dieta odeszła tak szybko, jak ja zaczęłam. Mam ostatnio gorący okres w pracy, i stres zajadam słodkim😔
Nie oznaczyli mi stanu zapalnego z wycinków z histeroskopi. Nosz ku*wa mać. Muszę robić osobno biopsję.
29.10 mam wizytę u prof. Ludwina, zobaczymy co z moją macica.

No i zaraz 17.10. Nieszczęsny siedemnasty. Miałabym wtedy termin porodu. Przeżywam to na maksa. Chodzę nabuzowana i zła.
Już za chwilę byłabym mamą😟
Echh jakiś kiepski mam czas ostatnio.

Ale niezmiennie trzymam kciuki za Was! Walczcie dziewczyny. Nawet jeśli jest złe i ciężko. To walczcie.
 
Dziewczyny, ja nie wiem co robić :( Lekarz chce jechać od razu z kolejnym transferem (u nas niestety jest duża presja czasu ze względu na to, że od maja jestem poza domem i bardzo chcę jak najszybciej wracać), ale tym razem na accofilu 😱 Lekko mnie przeraża ten lek. Jakie są wasze doświadczenia? Dodam, że u mnie nie było robionej żadnej immunologii. To taka próba na ślepo w związku z dwoma poronieniami pod rząd :(
 
Dziewczyny, ja nie wiem co robić :( Lekarz chce jechać od razu z kolejnym transferem (u nas niestety jest duża presja czasu ze względu na to, że od maja jestem poza domem i bardzo chcę jak najszybciej wracać), ale tym razem na accofilu 😱 Lekko mnie przeraża ten lek. Jakie są wasze doświadczenia? Dodam, że u mnie nie było robionej żadnej immunologii. To taka próba na ślepo w związku z dwoma poronieniami pod rząd :(
Moje doświadczenie z accofilem jest takie , ze 4 razy bez nie było nic , a 5 raz kiedy został on zastosowany dał mi ciąże , w której właśnie jestem ... czy to dzięki niemu ? Być może ...
 
reklama
Dziewczyny, ja nie wiem co robić :( Lekarz chce jechać od razu z kolejnym transferem (u nas niestety jest duża presja czasu ze względu na to, że od maja jestem poza domem i bardzo chcę jak najszybciej wracać), ale tym razem na accofilu 😱 Lekko mnie przeraża ten lek. Jakie są wasze doświadczenia? Dodam, że u mnie nie było robionej żadnej immunologii. To taka próba na ślepo w związku z dwoma poronieniami pod rząd :(
Ja dopiero niedawno zaczęłam go brać. Jeszcze nie wiem, czy przyniósł pomyślny skutek. Na drugi dzień po zastrzyku czuję się słaba i znużona. Innych objawów nie zaobserowałam. Nie jest mi zimno. Nie czuję się przeziębiona.
 
Do góry