reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Już sobie go popijam. Jakby ktoś potrzebował pomocy na ból lub zapalenie gardła to dobrze jest robić płukanie ciepłą wodą z witaminą C w proszku, 1/3szklanki wody z 2 g proszku
 
Dziewczyny …
Jutro transfer …
Mam nieziemska ochotę na tatar wołowy …
Zjeść czy nie zjeść … o to jest pytanie …🤦🏻‍♀️


Nie jestem lekarzem i nie znam się za bardzo, ale jeszcze nie jesteś w ciąży dopiero niedługo bedziesz ;) więc może na odrobinę możesz sobie pozwolić :)
 
Nie jestem lekarzem i nie znam się za bardzo, ale jeszcze nie jesteś w ciąży dopiero niedługo bedziesz ;) więc może na odrobinę możesz sobie pozwolić :)
Powiem tak nigdy nie jadlam bo jakos sie boje (nie jestem w ciazy po prostu jakos brak zaufania)ale mam taka nieziemska ochote na tatara.Chyba pojde na urodziny do Magdy Gessler na tatara🤤
Nie pomoglam ale przypomnialas mi o tym😁
 
kurde ja bym chyba nie jadła… ja mam w niedziele transfer i bije się z myślami czy kawę pic wiem ze trochę przesada ale tak mam 😅
Wow ale czad 💪 między nami będzie tylko jeden dzień różnicy 😍

Wiesz pytam o tatar bo to jednak surowe mięso … niby w ciąży nie jestem ale człowiek cały czas roi sobie coś w głowie …

przed ostatnim transferem mega swirowalam . Zdrowe odżywianie , schudłam 6kg , mnóstwo badań , skontrolowane uzębienie , l4 jeszcze przed transferem 😜 i co i jajco … i to dosłownie bo puste jajo płodowe …
Tym razem odpuszczam choć troszkę 😊
 
reklama
Wow ale czad 💪 między nami będzie tylko jeden dzień różnicy 😍

Wiesz pytam o tatar bo to jednak surowe mięso … niby w ciąży nie jestem ale człowiek cały czas roi sobie coś w głowie …

przed ostatnim transferem mega swirowalam . Zdrowe odżywianie , schudłam 6kg , mnóstwo badań , skontrolowane uzębienie , l4 jeszcze przed transferem 😜 i co i jajco … i to dosłownie bo puste jajo płodowe …
Tym razem odpuszczam choć troszkę 😊
będziemy razem czekać na wyniki 💪 Ty pewnie będziesz szybciej testować bo tu u mnie dopiero 15 dpt testują 🙈 ale na pewno się skuszę na sikanca 😜

Uważaj z tym mięsem mimo wszystko😉
 
Do góry