reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana nie martw się na zapas, u mnie również początkowo przyrosty nie dawały nadziei. Raz poniżej normy, potem w normie, później na pograniczu aż wreszcie wystrzeliło.... Nie pamiętam dokładnie ale chyba 17, potem 43, 90, 150 a powyżej 300 już wszystko ładnie grało, jak to lekarz zawsze mi mówił ciąża to nie matematyka. dziś 13 tydzień z bobasem w brzuchu, bez problemów jak dotąd (odpukac), w środę badania genetyczne ☺️☺️☺️ detektor tętna w domu ciągle daje najpiękniejsze sygnały, mogę ich słuchać bez końca. A Ty nie trać nadziei póki widać choć małe światełko 😘 ściskam mocno
Ogólnie się nie martwię, wiem, że będzie dobrze ☺️
Ciekawa jestem jakie miałyście przyrosty. Bo z córką to miałam od razu betę „w kosmos” ;)
 
reklama
Ogólnie się nie martwię, wiem, że będzie dobrze ☺️
Ciekawa jestem jakie miałyście przyrosty. Bo z córką to miałam od razu betę „w kosmos” ;)
Ja niestety nie powiem Ci mojej bety w poprzedniej ciąży, bo badałam ją tylko raz i potem już nie 💁‍♀️ ale to było 6 lat temu i nie było mnie na forum, nie miałam tej świadomości 🤣
A jaka to była ta beta w kosmos?
 
Ja niestety nie powiem Ci mojej bety w poprzedniej ciąży, bo badałam ją tylko raz i potem już nie 💁‍♀️ ale to było 6 lat temu i nie było mnie na forum, nie miałam tej świadomości 🤣
A jaka to była ta beta w kosmos?
W 12 dpt 3 dniowca 286
16 dpt Ok 1600
Także mam porównanie ;) ale każda ciąża jest inna, dzieci rownież ☺️
 
reklama
A myślałam ostatnio o Tobie 😀
Dobrze u Nas, 2 tyg temu byliśmy u lekarza i maluszek ważył 1,2 kg 🥰 rośnie mój mały króliczek 🤍🥰🤭 - w załączniku zdj 🫶🏻
W nast tyg idziemy na ostatnie prenatalne, ale wierze ze wyjdą tez Ok. No i zobaczę maluszka w 4-5D 🤭

Odliczam dni do połowy maja, kompletuje powoli wyprawkę. Jeszcze popracuje z miesiąc i w połowie kwietnia planuje usiąść na tyłku 🤣 ale nie wiem czy mi się uda 🤭🙈

A co u Ciebie? 😀
 

Załączniki

  • C3841BE5-56E7-4F98-B16E-09A20C90CE3F.jpeg
    C3841BE5-56E7-4F98-B16E-09A20C90CE3F.jpeg
    431,3 KB · Wyświetleń: 73
Do góry