reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
15.02 15dpt miałam wizytę potwierdzającą pęcherzyk . Niestety trzeci transfer nieudany. Lekarz powiedział że beta 176 jest za niska a pęcherzyk za mały na ten czas.
Skąd wziąć siły żeby normalnie funkcjonować i jeszcze walczyć.
Współczuję bardzo, wiem co czujesz. Wypłacz się, spokojnie przetrwaj ten trudny czas. Mi po nieudanym transferze pomogła "ucieczka". Wyjechałam do pracy do Anglii by się zresetować. Wiem, że to było najlepsze co mogłam zrobić. Oczywiście mąż też wyjechał. Byliśmy tam ponad 4 miesiące i to nam dało kopa do działania. Wróciliśmy w lutym, a w marcu podeszliśmy do transferu - udanego.
Zdrówka i spokoju życzę :)
 
15.02 15dpt miałam wizytę potwierdzającą pęcherzyk . Niestety trzeci transfer nieudany. Lekarz powiedział że beta 176 jest za niska a pęcherzyk za mały na ten czas.
Skąd wziąć siły żeby normalnie funkcjonować i jeszcze walczyć.
Wiem jak to boli, przeżywam to samo. Najgorsze były pierwsze dni, teraz jest trochę lepiej. Zbieram siły, zapisuje się na wizytę do Doktor i zobaczymy jaki ma dla nas dalszy plan. Nie poddawaj się!
 
15.02 15dpt miałam wizytę potwierdzającą pęcherzyk . Niestety trzeci transfer nieudany. Lekarz powiedział że beta 176 jest za niska a pęcherzyk za mały na ten czas.
Skąd wziąć siły żeby normalnie funkcjonować i jeszcze walczyć.

Nie podpowiem Ci skąd wziąć siłę, ale podpowiem dla kogo ❤️
Dla Waszego dziecka, które gdzieś tam na Was czeka. Czeka na na swoją kolej, żeby w końcu z Wami się spotkać.
Ja też się zastanawiałam czasem skąd brać na to wszytko siły, że przecież nie można przyjąć tak wiele na klatę, że to wszytko jest niemożliwe.
Ale dzięki tej drodze która przeszłam z niepłodnością , przewartościowałam trochę swoje życie . Wiem, pomyślisz, ze łatwo mi pisać bo mój transfer się powiódł, ale każda z nas była w tej samej sytuacji. Jedna w bardziej, inna w mniej krytycznej, jedna bardziej silna psychicznie, inna mniej.
Przyjdzie radość dla każdej z nas :)

Musimy mieć siłę, każda z nas musi znaleźć własny sposób skąd ją czerpać.
Ale wszystkie tutaj mamy jeden cel i misje i musimy czerpać siłe bo mamy dla kogo ❤️

Powodzenia kochana i czekamy na kolejne informacje ❤️
 
Dziewczęta Wy niezastąpione ♥️

Od tygodnia 2x dziennie wciagam dupka na wywołanie okresu ( pcos , cykl bezowulacyjny) mam go brać przez 10 dni .
Po jakim czasie przyszła do Was ta co czerwoną furą jeździ 😂???
 
Dziewczęta Wy niezastąpione ♥️

Od tygodnia 2x dziennie wciagam dupka na wywołanie okresu ( pcos , cykl bezowulacyjny) mam go brać przez 10 dni .
Po jakim czasie przyszła do Was ta co czerwoną furą jeździ 😂???
to zależy u mnie pojawiał się do 7dni od ostatniej tabletki ale może przyjść i do 14dni od ostatniej tabletki. To zależy od organizmu
 
reklama
Do góry