reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

wierzę :)

tak, to był jedyny argument mojego lekarza. Nie wiem dlaczego miałaby byc za niskie to dna plodowe? nie znam się :p
Ja też 🙈 może inne dziewczyny się tu znają :) ale coś mi się kojarzy, że coś o tym czytałam 😂 Że niby można od 10 tygodnia pobrać, ale niby może być wtedy jeszcze za niskie ;) no ale u mnie to już tylko wspomnienie ;)
A Ty masz dziś dużo radości 😍
 
reklama
Ja też 🙈 może inne dziewczyny się tu znają :) ale coś mi się kojarzy, że coś o tym czytałam 😂 Że niby można od 10 tygodnia pobrać, ale niby może być wtedy jeszcze za niskie ;) no ale u mnie to już tylko wspomnienie ;)
A Ty masz dziś dużo radości 😍
chodzi o ilość tego wolnego dna w krwi matki, wcześniej może go być za mało do wykonania badania. To tak jak z pobraniem krwi albo moczu. Czasem po prostu jest za mało płynu w próbce
 
pewnie przepadają dlatego jest wyznaczony czas od kiedy można pobierać
Pogooglowałam z ciekawości i na test dna jest informacja, że gdyby był za niski to pobierają próbkę ponownie bezpłatnie. Z tego wynika, że mogłam być mądra jak nasza Maszka i pobrać nifty przed prenatalnymi, ale to już i tak dawno i nieprawda :) no ale może komuś innemu przyda się ta informacja :)
 
Kochane moje😀spieszę Wam powiedzieć, że po 52 dniach rozłąki z Naszym Malutkim Skarbem w piątek wychodzimy do domu😀tak bardzo się cieszę, aż płacze że szczęścia , ale również jestem przerażona. Patrycja waży 2800, wydaje mi się że musi być wszytko dobrze skoro nas wypuszczają😀
Aaaaaaaaaaa ❤️❤️❤️!!!
 
reklama
Bardzo się cieszę, że dziewczynka. Zawsze marzyłam o chociaż jednej córce. Mój Lubby natomiast myślę, że liczył na chłopaka. I ja też imałam takie przeczucia :) ale serio było mi już wszystko jedno, byle było zdrowe :>
Dziewczyny, walczcie, bo naprawdę warto :)
będzie córeczka tatusia. Przepadnie mówię Ci 😂
 
Do góry