reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem po wizycie. Cykl niby naturalny a teraz mam brać luteinę .. nie ukrywam, że mi się to nie podoba ale jakoś przeżyje😑
Dzisiaj pęcherzyk 19 mm, endo 8,5 (chyba nigdy takiego nie miałam 😂). Dzisiaj wzięłam ovitrelle Ok 9.10
Iiii teraz najważniejsze 🤔🤔🤔🤔
Luteinę mam zacząć brać jutro a transfer mam w piątek z 3 dniowym zarodkiem 🤯. Czy ja nie umiem liczyć czy dr ? Albo na takim naturalno-stymulowanym tak ma być ? 🤯🤔 heeeeelppppp 😭
Luteinę często dają ,mniej żeby trochę wspomóc.
I TU NIE liczy się daty wprowadzenia progesteronu A datę pęknięcia pęcherzyka. Jeśli się nie mylę to od podania ovitrell owulacja powinna wystąpić 36 h. I 3 dni zarodek i następny dzien transfer , ale szczerze nigdy nie byłam na naturalnym, czyli wychodzi ok, ale niech dziewczyny jeszcze się wypowiedzą.
 
reklama
Hej Jak się czujesz ??? Jedna nogą jesteś już na porodówce 😍😍😍 czekam z niecierpliwością na wieści . Ogólnie bardzo rzadko wchodzę na to forum .... Staram się nie myśleć i zapomnieć o moich staraniach ( przynajmniej do czasu aż nie będziemy wracać po rodzeństwo 😍😍) chodzę tylko czasami i zaglądam do u Ciebie i @Coffe18 . Chodz kibicuje każdej z dziewczyn to jednak wy jakoś mi najbliższe z tego forum jesteście ❤️❤️
Kocham ♥️
Trzymaj za nas kciuki ♥️
Szykuje się na transfer w marcu i już jajo znoszę 😍
A jak tam dzidziuś ? Połówkowe już na dniach 😍 czujesz ruchy ? Opowiadaj 😍
 
Luteinę często dają ,mniej żeby trochę wspomóc.
I TU NIE liczy się daty wprowadzenia progesteronu A datę pęknięcia pęcherzyka. Jeśli się nie mylę to od podania ovitrell owulacja powinna wystąpić 36 h. I 3 dni zarodek i następny dzien transfer , ale szczerze nigdy nie byłam na naturalnym, czyli wychodzi ok, ale niech dziewczyny jeszcze się wypowiedzą.
No tak i właśnie chodzi mi o to, że owulacje będę miała jutro wieczorem. Czyli progesteron brać 3 pełne dni od owulacji - pon, wt, śr. No to transfer w czwartek albo w środę, jeżeli liczyć to, że mam zacząć brać progesteron od jutra 🤯. Normalnie mózg mi paruje 🤦🏼‍♀️
 
Kocham ♥️
Trzymaj za nas kciuki ♥️
Szykuje się na transfer w marcu i już jajo znoszę 😍
A jak tam dzidziuś ? Połówkowe już na dniach 😍 czujesz ruchy ? Opowiadaj 😍
Trzymam bardzo mocno każdego dnia ❤️❤️❤️ ty wiesz ❤️❤️😘😘😘😘
Połówkowe miałam mieć w poniedziałek ... Niestety lekarza nie ma i przełożyłam na środę do babeczki u której robiłam prenatalne .... Niezbyt fajna ale chcę to już mieć za sobą 🙈 co do ruchów ... Hm.... Czuję takie delikatne już dłuższy czas .... Łożysko mam na przedniej ścianie więc delikatniejsze są te ruchy. Ale mąż już też czuję je od jakiegoś czasu 🙈🙈🙈



Zdjęcie z 7 lutego 🙈🙈🙈🙈 mam wrażenie że ciągle jest taki sam 🙈 więc nowego nie mam 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • IMG_20230207_110259.jpg
    IMG_20230207_110259.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 111
No tak i właśnie chodzi mi o to, że owulacje będę miała jutro wieczorem. Czyli progesteron brać 3 pełne dni od owulacji - pon, wt, śr. No to transfer w czwartek albo w środę, jeżeli liczyć to, że mam zacząć brać progesteron od jutra 🤯. Normalnie mózg mi paruje 🤦🏼‍♀️
Może Dziewulski ci policzą, albo napisz na ciezarowkach jeszcze do lasek.
A dr pytałaś?? Ogólnie okno implantacyjne jest podobno otwarte około 36 h. A na progesteron nie patrz bo on jest tylko dodatkowo A nie jak na cyklu sztucznym.
 
reklama
Do góry