reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć, mam powtórzyć badanie AMh a od marca mam brać antykoncepcyjne. Kiedy najlepiej zrobić te badania. Przed antykoncepcyjnymi? One chyba mają jakiś wpływ na wyniki tego badania. Byłam u lekarza i z wrażenia zapomniałam zapytać. Dziękuję za odpowiedzi.

Z tego co wiem antykoncepcyja nie ma wpływu na AMH. Badanie można zrobić każdego dnia cyklu, ja jak badałam to otrzymałam taka informacje.
 
reklama
Kochane moje😀spieszę Wam powiedzieć, że po 52 dniach rozłąki z Naszym Malutkim Skarbem w piątek wychodzimy do domu😀tak bardzo się cieszę, aż płacze że szczęścia , ale również jestem przerażona. Patrycja waży 2800, wydaje mi się że musi być wszytko dobrze skoro nas wypuszczają😀
 
U mnie po poniedziałkowej wizycie wszystko na szczęście ok, małe cudo 2 cm serducho pięknie bije. 24 lutego mam wizytę z podsłuchem tętna później 6 marca test pappa😎 dziś zaczęłam 10 tydzień już bliżej niż dalej do magicznych, bezpiecznych 12 tygodni ... I dziś poszło zamówienie na detektor, tak wiem zdania mocno podzielone ale ja po stracie potrzebuje uspokajacza miedzy wizytami 🤣 liczę że może mi jeszcze przejdzie 🙈
 
U mnie po poniedziałkowej wizycie wszystko na szczęście ok, małe cudo 2 cm serducho pięknie bije. 24 lutego mam wizytę z podsłuchem tętna później 6 marca test pappa😎 dziś zaczęłam 10 tydzień już bliżej niż dalej do magicznych, bezpiecznych 12 tygodni ... I dziś poszło zamówienie na detektor, tak wiem zdania mocno podzielone ale ja po stracie potrzebuje uspokajacza miedzy wizytami 🤣 liczę że może mi jeszcze przejdzie 🙈
Noooo w końcu. Brać przykład z szanownej koleżanki 😘
Gratuluje 🤩
 
Kochane moje😀spieszę Wam powiedzieć, że po 52 dniach rozłąki z Naszym Malutkim Skarbem w piątek wychodzimy do domu😀tak bardzo się cieszę, aż płacze że szczęścia , ale również jestem przerażona. Patrycja waży 2800, wydaje mi się że musi być wszytko dobrze skoro nas wypuszczają😀
Jak was wypuszczają to napewno wszytsko jest dobrze ❤❤❤❤.
Ogólnie maluszki nawet wypuszczają od 2 kg jak wszytsko jest ok , więc u was super ;)
 
U mnie po poniedziałkowej wizycie wszystko na szczęście ok, małe cudo 2 cm serducho pięknie bije. 24 lutego mam wizytę z podsłuchem tętna później 6 marca test pappa😎 dziś zaczęłam 10 tydzień już bliżej niż dalej do magicznych, bezpiecznych 12 tygodni ... I dziś poszło zamówienie na detektor, tak wiem zdania mocno podzielone ale ja po stracie potrzebuje uspokajacza miedzy wizytami 🤣 liczę że może mi jeszcze przejdzie 🙈


Gratulacje :) ja od 11 tygodnia używam i dla mnie niezastąpione urządzenie ;) chyba pierwszy raz udało mi się znaleźć serduszko w 10+3. Ale moje dziecko na każdym usg o parę dni starsze jakby było więc może łatwiej bo większe. Takze polecam z całego serca :) uspokaja. A jeszcze ani razu nie mialam problemu ze znalezieniem tętna.
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Ja juz po badaniach prenatalnych. Niestety przeziernosc karkowa wyszła odrobinę podwyższona od normy i przez to w teście Pappa pośrednio zwiększone ryzyko ZD. Czekam na wynik nifty. Zawsze coś...
 
Do góry