reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To niestety Ciebie przebije .. w ciagu 1,5 roku 4 stymulacje i 4 transfery (w tym jeden bliźniaczy). Ogólnie mam za sobą 6 stymulacji i 9 transferów 😳🫣.
Z 4 mam córkę, cud nad cudem ♥️. W tym miesiącu biorę ostatniego mrożaka, co będzie pózniej nie wiem ..
ja 4 stymulacje w okresie kwiecień-listopad 2021, 3 zarodki, w tym tylko 1 zdrowy, jeden transfer i cud nad cudy urodzony we wrześniu 2022. 🥰 Więc rodzeństwa nie będzie bo nie mamy żadnego mrozaczka...
 
Dziewczyny pomocy
Kłucie w pochwie na początku II trymestru
Czuje się tak jakby ktoś długą igle mi wkładał , to mi nie daje spać :-/
Jutro mam wizytę u lekarza ale odchodzę od zmysłów …
też tak miałam. Klulo też w pachwinie od 2 trymestru. Szczególnie jak chodzilam. Aż do porodu tak mialam,z różna częstotliwością.
 
Stęskniłaś się? 💕🥰hihi
U mnie wszystko w porządku, aktualnie 24+3 tak wiec zaczęliśmy 6 miesiąc 🫶🏻

Chłopczyk rośnie zdrowo i tylko z niecierpliwością czekam na rozwiązanie (24.05) ✊🏻

W zeszłym tygodniu miałam niemiła sytuacje i trafiłam na izbę przyjęć bo pojawiło się plamienie, ale naszczescie wszystko w porządku i najprawdopodobniej pękło naczynko bo macica się rozrasta.

Trzymam kciuki za wszystkie kobitki tutaj. Uwierzcie ze marzenia się spełniają i każda z Nas zasługuje na to aby zostać mama 💕

Uwierzcie mi ze lata starań naprawdę potrafią dać w kość - zreszta komu ja to mówię. Nie jedna z Was stara się i o wiele dłużej niż ja. U nas trwało to ponad 3 lata, słyszeliśmy wiele mrocznych wiadomości ze nie doczekamy się swoich dzieci i warto rozważyć bank nasienia….
Ale jak widać cuda się zdarzają.
W brzuszku rośnie mój mały synek i wierze ze już niedługo będę trzymać go w ramionach.

Módlcie się i wierzcie bo nadzieja umiera ostatnia 🫶🏻💕
Jestem ciekawa która z nas urodzi pierwsza 🙈🙈 u mnie termin na 18.05
 
reklama
Do góry