reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Ruda08 możesz mnie wpisać 12.01 na kontrolę czy jak to tam zwał. W sobotę chyba nie uda mi się sprawdzić przyrostu, pewnie zrobię dopiero we wtorek, to będę miała porównanie do czwartku
 
reklama
Hej dziewczyny nie bylo mnie tu kilka lat ale wczoraj sie zalogowalam bo chcialam cos kuzynce sprawdzic. I tylko chcialam Wam zostawic dobre slowo, zebyscie wierzyly ze zostaniecie mamusiami i krok po kroczku zmierzaly do celu!
Ps. Chodzi mi gdzies po glowie zeby jeszcze raz sprobowac i zawalczyc o rodzenstwo dl mojej ksiezniczki wiec moze za jakis czas do Was wroce😁😉
 
Dziewczyny związku z tym że schodzę już z progesteronu mam do odsprzedania paczkę cyklogestu 400mg , opakowanie metypredu . Mi się na pewno przez najbliższe 2 lata nie przyda a szkoda żeby wywalić ... Jak by któraś chciała zapraszam ;)
 
E64DC2B3-D033-4467-B7C2-2A41453CF2EC.jpeg
 
Dziewczyny związku z tym że schodzę już z progesteronu mam do odsprzedania paczkę cyklogestu 400mg , opakowanie metypredu . Mi się na pewno przez najbliższe 2 lata nie przyda a szkoda żeby wywalić ... Jak by któraś chciała zapraszam ;)
A ja ty odstawiasz progresteron
Bo mi kazano brać jeszcze przez 10 dni i od razu odstawiać
 
#Dzoanna wyczytałam, że wkuwałaś w udo. Bolało? Berrrrr boję się w udo.

Biorę Q10 400 mg, może zwiększę do 600.

Mój mężul zrobił dodatkowe badania. Teraz czekamy na wyniki.
 
reklama
A ja ty odstawiasz progresteron
Bo mi kazano brać jeszcze przez 10 dni i od razu odstawiać
Od transferu brałam 2xuteogrestan , 1xcyklogest , 3xprogesteron besine ( w dzień w którym plamilam zaczęłam brać 4x1 progesteron besine ale po dwóch tygodniach wróciliśmy do 3x1) od 9tc brałam już 1x utrogrestan , cyklogesy X1 i progesteron besine 3x1 ) od wtorku 13+3 zaczęłam brać progesteron besine 2x1 i od dziś 14tc (14+0) mam brać tylko utrogrestan 1x1 - na noc i progesteron besine 2x1 , za dwa tygodnie odstawiam utrogrestan i zostaje tylko progesteron besine 2x1 i za 4 tygodnie w 18tc (18+0)całkowicie odstawiam
 
Do góry