reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja sobie choinkę chyba w mikołajki ubiorę;)
Ja zawsze tak robiłam ☺️ bo na święta wyjeżdżamy, więc to tradycyjne ubieranie w wigilię dla nas bez sensu. Ale w tym roku tylko malutka będzie, na komodzie wysoko, bo nasza diablica nie da jej
No za tydzień już coś powinno być;)
Kciukaski !!
Przy Lilce już było, wiadomo, teraz inaczej wszystko może być, ale już po transferze staram się być dobrej myśli... Jakieś kucia mam i "bóle" jak wtedy, więc może może ... Jednak wiadomo, to może oznaczać wszystko.
Było minęło. Niestety pewnie zawsze się tacy ludzie trafią i poprostu trzeba ich spuszczać na drzewo.
Czasami to ciężkie jeśli przeżycia są " świeże " ale z wiekiem widzę pupa twardnieje ;)
To prawda, twardnieje ... Ale ja nadal jestem mistrzem ciętej riposty po 5 minutach. Chyba, że właśnie już coś się wydarzyło i miałam tą cięta ripostę przygotowaną 🙃
Fajnie, że potrafisz tak na to patrzeć. Ja strasznie rozpamiętuje i trzymam żal. Generalnie zachowuje się normalnie wobec takich osób, ale no... Chciałabym inaczej.
 
No właśnie zastanawiam się jak z encerton bo jego mam właśnie pierwszy raz. Boziu jak tu wytrzymać do pierwszej wizyty 😁
Ja to nie pamiętam, jak miałam 🤦 wiem tylko, że około 14 TC miałam wszystko odstawione, ale encorton nie wiem...
Ja mam sztuczną to ten problem mam z głowy ♥️
Ale faktycznie ze świeża to jeszcze bym troszkę poczekała 😜
Ja miałam zawsze żywą i do końca roku stoi spokojnie ☺️w donicy tym bardziej, pod warunkiem że z bryła korzeniową jest, a neo że cięta wsadzona w ziemię.
 
No to teraz pełen relaks ♥️
Wiem ze z maleństwem u boku łatwo nie będzie ale wypoczywaj i najważniejsze się nie denerwuj ♥️
Będzie dobrze 😎
Staram się być oazą spokoju, ale wiadomo 🤣 jeszcze młoda obrzydliwa była jakaś. Teraz już wiem, że skok widocznie, bo dzisiaj postawiła pierwsze kroki ❤️
W każdym razie ja lubię "znać" przyczynę i wszystko sobie jakoś tłumaczyć.
 
Dziewczyny a co z przytulankami z naszymi mężami?
Zapomniałam zapytać lekarza po ostatniej wizycie potwierdzającej pęcherzyk. Jestem w piątym tygodniu i naczytałam się o skurczach macicy przy orgazmie, który może wiele złego przynieść. Co wasi lekarze mówili na ten temat? 🙈
Teraz nie pytałam, ale poprzednim razem u nas był zakaz dość długo, ale.u mnie w 5 TC to akurat krwotok miałam, więc zakaz przedłużony tylko do nie pamiętam kiedy. 8-9 TC?

Ale z tego, co poniekąd kiedyś czytałam, to te skurcze macicy to są pozytywne, bo jest wtedy lepiej ukrwiona. Więc nie powinno się zakazywać, bez.konkretnych wskazań.
Ja jednak słuchałam lekarza. Może łatwiej mi było, bo moje libido to lepeij nie mówić 🤦
 
reklama
Ja zawsze tak robiłam ☺️ bo na święta wyjeżdżamy, więc to tradycyjne ubieranie w wigilię dla nas bez sensu. Ale w tym roku tylko malutka będzie, na komodzie wysoko, bo nasza diablica nie da jej

Przy Lilce już było, wiadomo, teraz inaczej wszystko może być, ale już po transferze staram się być dobrej myśli... Jakieś kucia mam i "bóle" jak wtedy, więc może może ... Jednak wiadomo, to może oznaczać wszystko.

To prawda, twardnieje ... Ale ja nadal jestem mistrzem ciętej riposty po 5 minutach. Chyba, że właśnie już coś się wydarzyło i miałam tą cięta ripostę przygotowaną 🙃
Fajnie, że potrafisz tak na to patrzeć. Ja strasznie rozpamiętuje i trzymam żal. Generalnie zachowuje się normalnie wobec takich osób, ale no... Chciałabym inaczej.
Z jednej strony to może lepiej, że po 5 minutach, ja za często mówię to co pomyślę pod wpływem emocji. Ale staram się z tym pracować :)
Natomiast w rozmowie z beznadziejnie głupim człowiekiem czasami mnie po prostu zacina, bo nie mogę uwierzyć, że ktoś może wygadywać takie rzeczy. Później na chłodno tez myślę, że mogłam w jakiś kulturalny sposób odpowiedzieć żeby weszło w buty. Mam taka jedna ciotkę, która nie chce moze zle, ale taktu to ona nie ma za grosz. Kiedyś na rodzinnym obiedzie wszyscy jedli kluski śląskie, a my kaszę gryczana i ciotka pyta nas dlaczego tak, a ja jej na to, że jesteśmy na diecie, a ona na to, że po mnie nie widać.. Fakt przytyłam 10 kg ale co ona może wiedzieć o moim życiu..
 
Do góry