reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem w podobnej sytuacji. Tez wiem i czuje ze nic z tego. Tez miałam iść jutro na betę, lecz dopadło mnie dosc obfite plamienie jak u mnie zawsze przed miesiączka. Poszłam na betę dziś, żeby być pewną na 100%. Miałam dostać wyniki w przeciągu godziny ale chyba coś im nie wyszło bo nie ma :/
Tez jest mi bardzo ciężko. Czuje się beznadziejna i bezużyteczna. Za wszystko obwiniam siebie tylko i wyłącznie. Staramy się od zaraz po ślubie, będą to już 3 lata. To nasze pierwsze invitro, a mamy za sobą jeszcze 2 inseminacje…
Jakoś musimy dać radę.
Nie jesteś sama. My staraliśmy się 4 lata. Mieliśmy 6 IUI. Udało się in vitro, drugi transfer.
Musicie uwierzyć, że się uda. Kiedyś się uda.
 
reklama
Nie jesteś sama. My staraliśmy się 4 lata. Mieliśmy 6 IUI. Udało się in vitro, drugi transfer.
Musicie uwierzyć, że się uda. Kiedyś się uda.
My na pewno nie będziemy próbować w nieskończoność, to zbyt trudne, nie wspominając o marnowaniu najlepszych lat i jakby nie patrzeć rujnowaniu swojego zdrowia. Mamy praktycznie ukończona kwalifikacje na rodzine zastępcza - jak nie uda się z dwoma mrozaczkami, które mamy damy dom dzieciątku, które na starcie swojego życia takiej szansy nie miało. Jeśli się uda - będziemy najszczęśliwsi na świecie. A na RZ przyjdzie czas później :)
 
Nie powinnaś nastawiać się negatywnie, skoro mama nie wierzy to jak dzieciątko ma walczyć 😉 2, 3, 4 jeden ciul 🤪, to tylko cyferki. Dziewczyny z blastki 4.1.1 nie zachodzą w ciążę. Jeśli ma się udać to się uda. Także głowa do góry.
dokładnie ja pierwszy raz miałam tak jak piszesz 4.1. 1 i duuuupa była
 
Jestem w podobnej sytuacji. Tez wiem i czuje ze nic z tego. Tez miałam iść jutro na betę, lecz dopadło mnie dosc obfite plamienie jak u mnie zawsze przed miesiączka. Poszłam na betę dziś, żeby być pewną na 100%. Miałam dostać wyniki w przeciągu godziny ale chyba coś im nie wyszło bo nie ma :/
Tez jest mi bardzo ciężko. Czuje się beznadziejna i bezużyteczna. Za wszystko obwiniam siebie tylko i wyłącznie. Staramy się od zaraz po ślubie, będą to już 3 lata. To nasze pierwsze invitro, a mamy za sobą jeszcze 2 inseminacje…
Jakoś musimy dać radę.
nie mów tak o sobie nie bądź taka surowa dla siebie bo to nie Twoja wina nie jesteś jakimś odmieńcem zobacz ile nas tu Niepłodność to żaden wstyd czy powód do obwiniania się Kochana ❤️
 
reklama
@Candys jak tam Bocianku sprawy się mają 😁
Dzisiaj byłam na usg prenatalnym. Na usg wszystko pięknie, czekam jeszcze na wyniki badania krwi Pappa który będzie w środę. Wtedy więcej się wypowiem ✊🏻

Z ryzyk na badaniu wyszło mi ze mam 1:760 na dziecko z zesp. downa. Ale lekarka uspokajała mnie ze jestem przy górnej granicy i pewnie jest Ok ale wynik zaniżył mój wiek 32 lata. (Pow 30 rz ryzyko wzrasta)

Zobaczymy jakie wyjdą badania krwi i czy ryzyko zmaleje czy się powiększy i wtedy będziemy myśleć i dalszych badaniach genetycznych.
Ale ja wierze ze jest dobrze 💪🏼

Maluch - tak bo to chyba chłopiec 🫢 ma 7 cm 😀

Także trzymajcie kciuki ✊🏻💪🏼💕
 
Do góry