reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rozumiem. Ja nie miałam nic do stracenia, 9 blastek, pierwszy transfer. Po 6 nieudanych inseminacjach chciałam zwiększyć prawdopodobieństwo że chociaż jeden ze mną zostanie
Ty to normalnie zaszalałaś 😉jak tam dzieciaczki? Ciężko bardzo z 2? U mnie luzik przy jednym, w dodatku spokojne dziecko mi się trafiło ☺️kiedy wracasz po kolejne? 😁Ty to lepiej z mężem planuj kupić busa, żeby dzieci do szkoły rozwozić 😀😉
 
Ty to normalnie zaszalałaś 😉jak tam dzieciaczki? Ciężko bardzo z 2? U mnie luzik przy jednym, w dodatku spokojne dziecko mi się trafiło ☺️kiedy wracasz po kolejne? 😁Ty to lepiej z mężem planuj kupić busa, żeby dzieci do szkoły rozwozić 😀😉
Dzieciaczki na szczęście grzeczne, niezbyt marudne i zdrowe 😀 ale roboty jest nie ma co ukrywać hehehe. Nie wracamy po kolejne, nie ma opcji 😁 7 zarodków oddaliśmy do adopcji 😉
 
Rozumiem. Ja nie miałam nic do stracenia, 9 blastek, pierwszy transfer. Po 6 nieudanych inseminacjach chciałam zwiększyć prawdopodobieństwo że chociaż jeden ze mną zostanie
U nas podobnie cała procedura po urodzeniu syna beta za betą 0. Przy takiej statystyce założyliśmy, ze cudem będzie jak chociaż jeden z nami zostanie 🤣
 
reklama
Dziewczyny czy beta 1452 w 15 dpt blastki 3ab to dobry wynik? Beta badana od 6 dpt (28) i przyrosty w normie, zawsze ponad 100%, ale niewiele. Raz 120%, raz 115%, najwięcej chyba 136%. Nie miałam takiego "skoku" przyrostu po kilkaset % jak obserwuję u większości dziewczyn tutaj i na fb (na FB jestem na grupie in vitro w Polsce).
 
Do góry