reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no wlasnie to mnie zastanawia mam mu powtorzyc badania
pytam czy mam przyjsc no tak z wynikami ale dalej nic konkretnie
czas leci a ja tak od wizyty do wizyty od okresu do okresu który u mnie po poronieniu tez do konca nie wrocil do stanu sprzed (obecnie z 4 dni do 2 sie skrocil ) to jedno to drugie tylko czlowiem nerwy i czas traci
didimery to mi tak wogole dopiero przy podejsciu do 3 transferu zlecil
pakiet na trombofile i immunofenotyp sama od siebie zrobilam po poronieniu tam mi tylko mutacja mthfr 1298 ac homozygotyczna juz sama nie wiem co myslec
Heparyna 0.4 To mała dawka. Dałabym zapobiegliwie. Tym bardziej ,że jesteś po poronieniu.
Porozmawiaj szczerze z lekarzem. A jak nie to bym się zastanowiła nad zmianą.
 
reklama
Heparyna 0.4 To mała dawka. Dałabym zapobiegliwie. Tym bardziej ,że jesteś po poronieniu.
Porozmawiaj szczerze z lekarzem. A jak nie to bym się zastanowiła nad zmianą.
porozmawiam z doktorkiem we wtorek zobaczymy co wyjdzie po tych badaniach
oszczedny w slowach jest doktorek
szczerze myslalam juz o zmianie wczesniej ma chyba ostatnia szanse na konkretny plan
tymbardziej ze małżonek tez juz troche jest nerwowy bo kolejny miesiac a tu nic konkretnego
 
Aaaaa dziewczyny mam pytanie ❤️ byłam dziś robić kontrolna morfologię , i przy okazji zrobiłam betę wynik to 8695. Ostatnia była 728 w niedzielę . Przyrost w normie 😍😍😍😍 Wizytę serduszkowa mam 21 czyli za 9 dni . Myślicie że przy takiej becie już będzie serduszko ??? Niby miałam pojawić się miesiąc po transferze . Ale chcę żeby na tej wizycie był mój mąż więc parę dni szybciej się umówiłam na popołudnie ...
Ale wystrzał bety 💪💪💪💪jest moc, jest power 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥będzie git, tak jak Ci pisałam 😘 wyściskaj ode mnie naszego doktorka, co prawda już mu dziękowałam za dziecię ale nie wyściskałam 😂😂 będę u niego dopiero wiosną, chłop kazał wrócić mi jeszcze po rodzeństwo 😁😁
 
Ale wystrzał bety 💪💪💪💪jest moc, jest power 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥będzie git, tak jak Ci pisałam 😘 wyściskaj ode mnie naszego doktorka, co prawda już mu dziękowałam za dziecię ale nie wyściskałam 😂😂 będę u niego dopiero wiosną, chłop kazał wrócić mi jeszcze po rodzeństwo 😁😁
Jak tylko zobaczę bijące serduszko to obiecuje wyściskać go i za siebie i za ciebie ❤️❤️❤️ ajjj już się nie mogę doczekać wizyty .... A to jeszcze tydzień 🙈🙈🙈
 
reklama
Do góry