reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aaaaa dziewczyny mam pytanie ❤️ byłam dziś robić kontrolna morfologię , i przy okazji zrobiłam betę wynik to 8695. Ostatnia była 728 w niedzielę . Przyrost w normie 😍😍😍😍 Wizytę serduszkowa mam 21 czyli za 9 dni . Myślicie że przy takiej becie już będzie serduszko ??? Niby miałam pojawić się miesiąc po transferze . Ale chcę żeby na tej wizycie był mój mąż więc parę dni szybciej się umówiłam na popołudnie ...
u mnie serduszka nie było w 26dpt tylko pojawiło się później i w 33dpt dopiero zobaczyłam
 
reklama
Dziewczyny czy estrofem może mieć wpływ na wynik didimerów
bo jeszcze cos mi wyjdzie i nie wiem czy bede miec siłe by walczyc
ostatnio wyszedl mi wynik najpierw 250 a dwa dni pozniej 778 oczywisce odwołany transfer
lekarz nic nie powiedział mi więcej a dzisiaj na wizycie tez za wiele sie nie dowiedzialam
pozatym ze musze powtorzyc D-Dimery morfologie proby wątrobowe i APTT zla jestem
bo jakby od razu powiedziła to na dzisiaj miałabym wszystko
a tak to kolejna wizyta a ja dalej nie wiem na czym stoje :(
 
Dziewczyny czy estrofem może mieć wpływ na wynik didimerów
bo jeszcze cos mi wyjdzie i nie wiem czy bede miec siłe by walczyc
ostatnio wyszedl mi wynik najpierw 250 a dwa dni pozniej 778 oczywisce odwołany transfer
lekarz nic nie powiedział mi więcej a dzisiaj na wizycie tez za wiele sie nie dowiedzialam
pozatym ze musze powtorzyc D-Dimery morfologie proby wątrobowe i APTT zla jestem
bo jakby od razu powiedziła to na dzisiaj miałabym wszystko
a tak to kolejna wizyta a ja dalej nie wiem na czym stoje :(
Jak masz dimery wysoko to czemu nie włącza heparyny ??
Pytałaś lekarza ?
Na wyniki tych badań czeka się jeden dzień.
 
no wlasnie to mnie zastanawia mam mu powtorzyc badania
pytam czy mam przyjsc no tak z wynikami ale dalej nic konkretnie
czas leci a ja tak od wizyty do wizyty od okresu do okresu który u mnie po poronieniu tez do konca nie wrocil do stanu sprzed (obecnie z 4 dni do 2 sie skrocil ) to jedno to drugie tylko czlowiem nerwy i czas traci
didimery to mi tak wogole dopiero przy podejsciu do 3 transferu zlecil
pakiet na trombofile i immunofenotyp sama od siebie zrobilam po poronieniu tam mi tylko mutacja mthfr 1298 ac homozygotyczna juz sama nie wiem co myslec
 
reklama
Do góry