reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem tak przerażona , ze chyba wszystkie fora przejrzałam czy objawy ustępujące to zawsze znak najgorszego . Pewnie i z tego strachu wczoraj tak zareagowałem i wykazałam się brakiem taktu , który uważam zawsze miałam . A jednak człowiek w obliczu strachu nie jest sobą .🫣
Ja tez tylko miałam ból piersi i mdłości to wszystko …miejmy nadzieje ze to tylko poprostu ustąpienie objawów . Ja tez wizytę mam w poniedziałek , musimy dać radę ✊✊
Kochana nawet jeśli coś by się działo złego to naprawdę nie masz na to żadnego wpływu w tym momencie. Więc nie zadręczaj się na zapas bo dziadzia czuje Twój strach, także spokojnie, relaks i daj jej rosnąć 😊
 
reklama
Nie badalam.. nie wiem czy w ogole mam na to sily jeszcze tak szczerze mowiac… srednio w to wierze…
Mialam nadzieje ze jak udalo sie naturalnie teraz to juz bedzie dobrze…
Zregzgnowalam juz z ivf.. wiec kolejne wyjazdy i badania juz mnie doluja na sama mysl…
Odpocznij od tego wszystkiego, daj sobie czas, przeżyj żałobę jak tylko chcesz. Wróć do tematu ze świeżą głową, trzymaj się dzielnie ❤️
 
Nie świruj …😉
Czasem jednak warto postawić się tylko na czyimś miejscu i wyobrazić sobie jak i co wtedy się czuje …

Od kilku dni każda z dziewczyn pisała żeby się nie porównywała i nie doszukiwała 😉
Wiem ze strach i lęk swoje robi ale na niektóre rzeczy nie mamy kompletnie wpływu . Nie czytaj juz internetow - chcesz przywitać dziecko na świecie z siwymi włosami ? 😜
Albo łysa co gorsze 🤪
 
Jeju objawy nie są żadnym wyznacznikiem ciazy. Żadnym. W poprzedniej ciąży, która straciłam miałam objawy i co z tego. Już wiedziałam, że serce nie bije i że czeka mnie poronienie a mdłości, ból piersi i tak się utrzymywały.
Do wszystkich zestresowanych mam- znajdźcie coś co pozwoli Wam oderwać myśli, bo na każdym etapie ciąży będziecie tak wariowac, a to jednak aż 9miesiecy :) jeśli nie jest to zalecone przez lekarza nie rezygnujcie z pracy, idźcie na jogę, spacer, pobiegać, pieczcie góry ciast i ciasteczek, czytajcie fajne książki, słuchajcie muzyki, tanczcie, nie rezygnujcie z seksu jeśli nie ma takiego zalecenia- no cokolwiek co pozwoli Wam się zrelaksować 😉
Ja doskonale wiem jak to jest, stres czy zarodek się przyjmie, czy beta przyrasta, czy będzie serduszko, czy prenatalne wyjdą dobrze, czy na polowkowych ok, czy dziecko się rusza, a moze za dużo a może za malo, czy dobrze rosnie- można bez końca aż do osiwienia 😅 poszukajcie swojej odskoczni i gdy czujecie, że zaczynacie lekko wariowac to skorzystajcie z niej
O to to właśnie 😉
 
@Karinka31 nie jestem zla…
Dziewczyny dajcie spokoj - nic sie nie stalo - kazdy ma jakies obawy i pyta;)
ja o sobie napisalam tylko dlatego, ze co chwile wyswietlaja mi sie powiadomienia i po prostu nie chcialam juz czytac o mojej zaplanowanej wizycie..
ja juz przechodze przez to 3 raz, drugi raz bedzie w szpitalu, wiec no coz jakos dam rade - wlasciwie nie mam wyjscia.
A objawy moga mijac i to tez nic zlego (dlatego nie za bardzo na poczatku chcialam o tym posac zeby nikt sie nie przestraszyl i nie odnisol tego do siebie) serio mimo przyspieszenia wizyty tak myslalam, ale niestety i tym razem sie nie udalo;)
Trzymam za Was kciuki ;* naprawde mam nadzieje, ze zadnej z Was to nie spotka ;*
Trzymaj się Kochana, ściskam ❤️
 
Dziewczyny jeżeli w cytologi wyszedl odczyn zapalny...to co dalej...pewnie antybiotyk. Ale ile po tym może być transfer? Potrzebna jest kolejna cytologia przed transferem? Bo w zaleceniach jest żeby zrobić za pol roku
 
Nie na razie nie bylam.. bo myslalam ze jak wyszla trombofilia i wezme leki to juz bedzie okej - no i nie jest… nie wiem czy immunolog cokolwiek mi pomoze tak szczerze mowiac…
Czasami organizm wytwarza przeciwciała blokując zapłodnienie i rozwój zarodka.
Poczytaj trochę. Są na to leki . I Kobietyna tych lekach ciążę donoszą, problem może być bardziej złożony niż sama trombofilia.
 
reklama
Do góry