reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochana co Ty mówisz, jak nie będziemy Cię akceptować…zbiegło się to z Twoim objawem i się wystraszyłas… Jedną z nas strach bardziej przeraża niż drugą, wszystkie tu walczymy!!
Jeżeli ktoś nie chce odpowiadać, to nie musi, każda nas wspiera tu siebie i wspoczuje w chwilach trudnych..!
Nie wykreślaj się i ciesz się tym ze wszystko się dobrze rozwija!! 🥰🥰🥰🤰🏻

Dziewczyny po co taka agresja wzajemna..🥹🥹
Ale nikt nie jest agresywny każda napisała to lagonie i nie ublizajac gdzie tu widzisz agresję? I nikt nikogo nie przekreśla
 
reklama
Nie martw się kochana, tez jestem równo w 9 t 1d i kilka dni temu wszystkie objawy mi minęły. Tzn tylko ból piersi i senność bo żadnych innych nie miałam.
Tez jestem przerażona i dostaje na głowę, a wizyta dopiero w poniedziałek.


Zastanawiam się czy jeśli jutro zrobię betę to ewentualnie coś zauważę czy wysoki poziom bety moze wyjść mimo najgorszego?
nawet nie kłuje 🤣?
 
Miałaś wizytę i wszystko było dobrze wiec napewno tak jest . ✊✊a masz objawy ?
Wczoraj było wszystko idealnie, nawet data porodu jest taka sama z USG jak z OM. Ale wczoraj objawów nie miałam, dziś też na razie nie mam, chociaż zwykle gorzej się czuję po południu. Najgorsze jest to że dziś zaczęłam schodzić z leków więc to dodatkowy stres
 
Jeju objawy nie są żadnym wyznacznikiem ciazy. Żadnym. W poprzedniej ciąży, która straciłam miałam objawy i co z tego. Już wiedziałam, że serce nie bije i że czeka mnie poronienie a mdłości, ból piersi i tak się utrzymywały.
Do wszystkich zestresowanych mam- znajdźcie coś co pozwoli Wam oderwać myśli, bo na każdym etapie ciąży będziecie tak wariowac, a to jednak aż 9miesiecy :) jeśli nie jest to zalecone przez lekarza nie rezygnujcie z pracy, idźcie na jogę, spacer, pobiegać, pieczcie góry ciast i ciasteczek, czytajcie fajne książki, słuchajcie muzyki, tanczcie, nie rezygnujcie z seksu jeśli nie ma takiego zalecenia- no cokolwiek co pozwoli Wam się zrelaksować 😉
Ja doskonale wiem jak to jest, stres czy zarodek się przyjmie, czy beta przyrasta, czy będzie serduszko, czy prenatalne wyjdą dobrze, czy na polowkowych ok, czy dziecko się rusza, a moze za dużo a może za malo, czy dobrze rosnie- można bez końca aż do osiwienia 😅 poszukajcie swojej odskoczni i gdy czujecie, że zaczynacie lekko wariowac to skorzystajcie z niej
 
Jeju objawy nie są żadnym wyznacznikiem ciazy. Żadnym. W poprzedniej ciąży, która straciłam miałam objawy i co z tego. Już wiedziałam, że serce nie bije i że czeka mnie poronienie a mdłości, ból piersi i tak się utrzymywały.
Do wszystkich zestresowanych mam- znajdźcie coś co pozwoli Wam oderwać myśli, bo na każdym etapie ciąży będziecie tak wariowac, a to jednak aż 9miesiecy :) jeśli nie jest to zalecone przez lekarza nie rezygnujcie z pracy, idźcie na jogę, spacer, pobiegać, pieczcie góry ciast i ciasteczek, czytajcie fajne książki, słuchajcie muzyki, tanczcie, nie rezygnujcie z seksu jeśli nie ma takiego zalecenia- no cokolwiek co pozwoli Wam się zrelaksować 😉
Ja doskonale wiem jak to jest, stres czy zarodek się przyjmie, czy beta przyrasta, czy będzie serduszko, czy prenatalne wyjdą dobrze, czy na polowkowych ok, czy dziecko się rusza, a moze za dużo a może za malo, czy dobrze rosnie- można bez końca aż do osiwienia 😅 poszukajcie swojej odskoczni i gdy czujecie, że zaczynacie lekko wariowac to skorzystajcie z niej
Popieram w 100%! Jakby analizowac kazda minute ciazy to moznaby zeswirowac. Ja nie mialam objawow na poczatku zadnych. Kolo 8tc chwile pobolaly mnie piersi, ale teraz zaczelam 40tc i nie czuje ich w ogole. Nawet grama bolu. Cos tam mnie mdlilo kolo 12tc ale tak lekko.
Podchodzac do in vitro przyjmujemy siatki lekow, to czesto one zaburzaja te objawy. Jest ich wiecej albo mniej. Kazda z nas inaczej przechodzi ciaze i inaczej reaguje na leki. Trzeba wierzyc, ze wszystko z maluchem jest ok. Trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki ✊
@CzekajacNaCud bardzo Ci wspolczuje 😔. Jak juz bedziesz na silach, sprawdz sobie immunologie. Na FB jest grupa dziew, ktore lecza sie u dr Pasnika i jest sporo os, ktore maja accofil bo nie mogly donosic ciazy a teraz sa szczesliwymi mamami. Moze tam cos jest skopane? Przytulam mocno 😘
 
reklama
@Będęwkoncumama! Mozesz wykreslic mnie juz z kalendarza z wizyta z 21.10..
Bylam dzis na przyspieszonej wizycie, serduszko juz nie bije.. jutro szpital;)
Trzymam kciuki za Was wszystkie i oby Wam sie udalo ;*
Strasznie mi przykro ;(
Jak coś to pisz. Sama przez to przechodziłam.i to dwa razy , a nawet nie wiem co napisać w takich sytuacjach by kogoś pocieszyć;(
 
Do góry