reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaa no to widzisz jestem w tym duuuuuużo;) Skoro nie mam ciałka żółtego i biorę proga to dla mnie był sztuczny;) Już wiem coś nowego;)
jest ciałko żółte ale nie działa tak jak powinno w cyklu naturalnym. Z każdego pobranego pęcherzyka powstaje ciałko żółte a żeby je wspomóc bo może nie wytwarzać odpowiedniej ilości progesteronu podaje się progesteron.
 
Ja robiłam cd138, nk i mikrobiom - pierwszy wynik jest po 21 dniach a ostatni do 58 dni, ale nie pamiętam który jest kiedy. Nie miałam skurczy badanych, ale pogadam z lekarzem. Stresowałam i może coś mi tam ściskało i będę chciała relanium teraz. Ja miałam badane zarodki więc AH było zbędne. Poza tym mój zarodek miał 6 z przodu więc z tego co czytałam to wyszedł z osłonki.
Ja między ciążą naturalną a in vitro miałam 2 poronienia i mam nadzieję, że przyczyna leży w tym stanie zapalnym.
Ja mam w czwartek wizytę zobaczymy co mi powie co dalej. Szczerze powiedziawszy już mam tego dość wszystkiego ,tego całego faszerowania się i do dupy się już czuje po tym beaniu tego wszystkiego. Może faktycznie jest jakiś stan zapalny po tych poronieniach. Robisz teraz przerwę czy podchodzisz do transferu?
 
Jeszcze w dwupaku :) szczerze to mi sie az tak nie spieszy 😅 spokojnie jeszcze z tydzien, poltora chcialabym tak pochodzic ;) Teraz 38tc, wiec jeszcze maly rosnie w brzuszku :) Ogolnie dobrze sie czuje, zgaga mnie tylko nocami meczy. No i stresik łapie 🙈 Brzuszek zwolnie w tym miesiacu ❤
Trzymam kciuki za szybkie , bezbolesne i szczęśliwe rozwiązanie ❤️❤️❤️
 
Ja też zaczynałam z 76 estradiolem później po braniu zastrzyków było już 1300 później 1900 a dwa dni przed punkcja ponad 200 lekarz powiedział przy drugiej wartości że jajniki zaczęły pracować a pęcherzyki rosnąć 😀
Jeszcze a propos tego dopytam żeby dobrze zrozumieć. Te 76 było po 6 zastrzykach czy całkiem przed stymulacją?
 
Dziewczyny a jak to jest po odstawieniu estrofemu...kiedy moze przyjść miesiaczka?
Mam pcos i zastanawiam się czy mogę teraz na nią czekać z pół roku...oby kuźwa nie
 
Ja mam w czwartek wizytę zobaczymy co mi powie co dalej. Szczerze powiedziawszy już mam tego dość wszystkiego ,tego całego faszerowania się i do dupy się już czuje po tym beaniu tego wszystkiego. Może faktycznie jest jakiś stan zapalny po tych poronieniach. Robisz teraz przerwę czy podchodzisz do transferu?
Miałam jeden zarodek tylko i zamrożone komórki. Nie chciałam się znowu faszerować do stymulacji, ale przy rozmrożeniu część zdegenerowało od razu a część padło. W każdym razie żadna się nie zapłodniła. Więc siłą rzeczy podejdę najpierw do stymulacji Mam wizytę na 24.10. Cały czas pod górkę i też mam już dosyć i się zastanawiałam czy w ogóle to ciągnąć, ale trochę ochłonęłam i zrobię ostatnie podejście.
 
reklama
Do góry