reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Marta :) chciałabym zapytać jak przebiegła Twoja stymulacja? Jestem w podobnej sytuacji. Estradiol 76 po 6 zastrzykach menopur 150. Lekarz zwiększył dawkę na dwa dni 225. Powiedział że nie zareagowałam na stylumacje za dobrze. Czytałam jeden z komentarzy do Twojej sytuacji że małe pęcherzyki wytwarzają mało estradiolu, a jak urosną to będzie go więcej. Czy tak się u Ciebie stało? Ja się trochę podłamałam ale staram się nie martwi na zapas! (Chociaż ciężko;) )
Hej😀mi lekarz nic nie zwiększał 😀finalnie było 15 pobranych komórek z 1 zabrałam w 3 dobie a 2 pozostałe były do 5 i 6 doby. Teraz mam w brzuchu z 5doby bc 17+1tc
 
Dziewczyny, a jak biorę progesteron to dostanę miesiączkę czy dopiero po odstawieniu? Jutro powinnam dostać okres ale wiem,że teraz to pewnie nie ma co na to patrzeć.
 
Dziewczyny, a jak biorę progesteron to dostanę miesiączkę czy dopiero po odstawieniu? Jutro powinnam dostać okres ale wiem,że teraz to pewnie nie ma co na to patrzeć.
powinien przyjść dopiero po odstawieniu progesteronu ale różne przypadki tu były, ze i tak i tak przychodził w swoim terminie. Jeszcze pytanie czy transfer był na cyklu naturalnym czy sztucznym bo sztuczny rządzi się własnymi prawami i tu termin miesiączki nie występuje bo nie ma owulacji (nie powinno być)
 
Hej😀mi lekarz nic nie zwiększał 😀finalnie było 15 pobranych komórek z 1 zabrałam w 3 dobie a 2 pozostałe były do 5 i 6 doby. Teraz mam w brzuchu z 5doby bc 17+1tc
Super, GRATULACJE! ❤️

Mam nadzieję że u mnie też skończy się dobrze.
Dziewczyny a może któraś z Was miała też problem z niskim estadiolem prz wysokim amh (8). Czy była znaleziona przyczyna? Bo obawiam się że coś jest u mnie na rzeczy skoro lekarz sam powiedział że nie reaguje.
 
powinien przyjść dopiero po odstawieniu progesteronu ale różne przypadki tu były, ze i tak i tak przychodził w swoim terminie. Jeszcze pytanie czy transfer był na cyklu naturalnym czy sztucznym bo sztuczny rządzi się własnymi prawami i tu termin miesiączki nie występuje bo nie ma owulacji (nie powinno być)
Dzięki. Transfer świeży, zaraz po punkcji czyli cykl sztuczny. No nic czekam, dam info do lekarza i mam nadzieję, że nasz jedyny mrożaczek sobie poradzi i się ładnie odmrozi.
 
Dzięki. Transfer świeży, zaraz po punkcji czyli cykl sztuczny. No nic czekam, dam info do lekarza i mam nadzieję, że nasz jedyny mrożaczek sobie poradzi i się ładnie odmrozi.
to nie sztuczny tylko po stymulacji - na sztucznym nie ma owulacji a ty ja miałaś - w dniu punkcji to dzień owulacji. Sztuczny jest tylko na estrofem. Duuuuuzo kobiet to myli.
 
reklama
Do góry