reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A byłam u lekarza i nic nie przepisał z progesteronu...Tylko kazała odstawić estrofem...wykończę się:(:(:(
nie wiem może przyjdzie okres, jeśli mimo braku owu masz regularny to może przyjdzie sam. Ale na logikę ja bym wolała wziąć progesteron. Ale ze mnie to się lekarz śmiał i pytał czy mam medyczne wykształcenie bo tyle wiem 😂😂 a ja po prostu dużo czytałam i edukowałam się nie mogąc zajsc w ciąże.
 
Jakim protokołem będziesz szła krótkim czy długim? Zamiast z górki to pod górkę wszystko na odwrót, a czemu nie zapladnialas od razu komórek tylko zamrazalas ? Ja mam ostatni zarodek ,ale podejdę do niego jak znajdę przyczynę. Kurde już tak jestem tym wszystkim zmęczona.
Krótkim. Nie zapładniałam, bo nie chciałam nadmiarowych zarodków. Będę podchodzić tylko raz i myślałam, że od razu się uda.
 
nie wiem może przyjdzie okres, jeśli mimo braku owu masz regularny to może przyjdzie sam. Ale na logikę ja bym wolała wziąć progesteron. Ale ze mnie to się lekarz śmiał i pytał czy mam medyczne wykształcenie bo tyle wiem 😂😂 a ja po prostu dużo czytałam i edukowałam się nie mogąc zajsc w ciąże.
Pani doktor :) mam luteinę i sobie wezmę...Tylko nie wiem ile dni brac dopochwowo...może jutro do lekarza się dodzwonię...
 
reklama
Do góry