reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś przy podcieraniu miałam troszkę brązowej wydzieliny , czy to coś złego ?
Wczoraj byłam na pierwszym usg 6t1d
kiedyś lekarz mówil mi ze po usg można plamić. Wszystko w środku jest ukrwione wiec zawsze aparat mógł coś podrażnić. Dlatego dziś możesz mieć brązowe plamienie - ciemna brązowa krew to stara krew.
Póki nie ma „żywej” krwi nie ma powodu to martwienia się. Jak również krew i skrzepy nie oznaczają niczego złego.
 
kiedyś lekarz mówil mi ze po usg można plamić. Wszystko w środku jest ukrwione wiec zawsze aparat mógł coś podrażnić. Dlatego dziś możesz mieć brązowe plamienie - ciemna brązowa krew to stara krew.
Póki nie ma „żywej” krwi nie ma powodu to martwienia się. Jak również krew i skrzepy nie oznaczają niczego złego.
Dziekuje , pierwszy raz jestem w ciąży i tak naprawdę nie wiem jakie plamienia mogą występować a jakie nie 🫣🫣tylko raz przy podtarciu miałam trochę brązowego śluzu .
 
reklama
Dziewczyny, zostawiam informacje o tym co okazało się z rozpoczęciem mojej stymulacji:
Okazało się że przy Gonapeptylu nie ma znaczenia kiedy zacznie się stymulację. Byłam na wizycie w 4 dniu cyklu (krwawienie z odstawienia), po 7 zastrzykach gonapeptylu. Dzisiaj wzięłam 8 zastrzyk i mam je kontynuować i od dzisiaj menopur 150 (czyli jakby 5 dzień po rozpoczęciu miesiączki, ale lekarz podkreślił że na to nie patrzymy wgl w protokół długim). Zostawiam gdyby ktoś miał takie rożterki teraz:)
 
Do góry