reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jakie powinno być endometrium do transferu? Jestem na cyklach sztucznych i coraz to gorsze. Było 8,9 tym razem mam 7,5. Przy jakim endo się odpuszcza myślenie o transferze? Doradźcie proszę.
 
Ok 17 pewnie wyniki 🫣

Mam luźniejszy dzień w pracy bo jestem po uroplopie i wycieczce zagranicznej więc poczekam z Tobą na wyniki i będę tu częściej zaglądać ;)

Ja po dłuższej przerwie od strań i wizyt w klinice ruszyłam z kopyta. Byłam dziś na biopsji endometrium. Jutro jadę na kolejnych kilka badań ;)
Czekam na wszystkie wyniki do miesiąca i idę na konsultacje do immunologa i mojej Pani Doktor w klinice ;)
 
A jaki masz progesteron ?
Screenshot_2022-09-19-11-46-36-975_com.android.chrome.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-09-19-11-46-25-048_com.android.chrome.png
    Screenshot_2022-09-19-11-46-25-048_com.android.chrome.png
    33,7 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Do góry