reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jestem po pierwszej wizycie w klinice lekarz dał mi jeszcze badania do zrobienia i od następnego cyklu mamy działać ale proponuje mi inseminację ( mężowi odradził biopsję 😔 stwierdził, że ma małe szansę na znalezienie plemników , więc będziemy korzystać z dawcy niesienia ) , trochę się boję, bo byłam przygotowana na ivf, powiedział, że mamy wybór ale poleca spróbować najpierw inseminację - i jestem zmieszana i nie wiem co robić 😔
Spróbuj, ale max 3 razy, więcej szkoda czasu, nerwów i pieniędzy. Może akurat zaskoczy 🙂
 
Długo Ci się udało donosić. Przecież to ogromny brzuch? Ja w 32tc to nawet usiasc nie mogłam. A moje dzieci to mikrusie 2010 i 1960 w 32tc.
Ja myśle ze to duzo zależy od postury. Bo ja chyba jednak drobna jestem🤷‍♀️ I od tego czy był poród i jaki wcześniej.
Jednak już raz rozszerzona szyjka przez SN ma inny kształt. Po samym badaniu bez wywiadu lekarz już wie, ze rodziłaś. Ja po SN miałam pęknięcia 3 stopnia. I byłam szyta godzinę. Moja lekarka nie położyła mnie bo rośnie ryzyko xakrzepicy w ciąży bliźniaczej. Tylko tryb salonowy mi się nie udał z 5 latkiem. Nie polecam bliźniaków dla kogoś kto ma w domu roczniaka. Bo to jeszcze noszenie, przewijanie…
Ja mam 180 cm więc było mi łatwiej z tym gigantycznym brzuchem 🤪
 
reklama
Ja oba przelewam do insulinówek. Inaczej bym chyba umarła, szczególnie od tych tępych igieł od heparyny. Mój brzuch nawet kilka miesięcy po zastrzykach wciąż jest "łaciaty" od pozostałości po siniakach
Zamiast clexane można poprosić o neoparin. Ja mam siniaka może raz na 10 zastrzyków, iniekcja nie boli wcale. Jestem w 30tc bliźniaczej a nadal bez większych kłopotów jestem w stanie zrobić zastrzyk w brzuch. Łapie faldke i ciach i po sprawie ;) bez rozczulania się
 
Do góry