reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej♡ raczej nie ma złotego środka, słuchać się lekarzy , starać się podejść z czysta glowa bez stresu z myślą super byłoby gdyby się udało, a jeśli nie to świat też się nie skończy, na pewno nie mieć negatywnych myśli , podchodzisz na naturalnym czy sztucznym ?
Głowa raczej będzie czysta bo w domku mam 2 synków. Pierwszy invitrowy cudzik a drugi naturalny cudzik. Wracamy po mrożaki. Podchodzę na naturalnym. Lekarz wie co robi mam nadzieję
 
U nas sytuacja jest taka, że pełną procedurę mieliśmy w 2017 roku. Z tego uzyskaliśmy 5 zarodków (pobranych komórek 16, zapłodnionych 10). 2 odebraliśmy w 2018 (są z nami), 1 w 2019 (był najsłabszy, nie przetrwał). Zostały nam 2 i przez kilka lat nie podejmowaliśmy tematu. Jak go teraz podjęliśmy... Hmm... Czy byłoby to warte nerwów, gimnastyki? Odebrałam. Czekamy na werdykt, czy mamy kolejne bliźniaki na stanie, czy jak... W poniedziałek robię betę, progesteron i estradiol. Niby mam zamówioną wizytę, ale naprawdę nie mam czym zapłacić :D
🙂 podczytuję 😉 też bierzemy pod uwagę drugie bliźniaki ale póki co nie jestem przekonana 🙂
 
Miałaś podane teraz tez 2 zarodki ? Bez problemu zgodził się lekarz na 2 zarodki za pierwszym razem ? Teraz tez ? Mogę Coe tez zapytać o wiek ? Kurła właśnie będę chciała przytulić 2 mroziaczki i mam nadzieje ze lekarz nie będzie robił pod górkę …
Przy pierwszym transferze miałam podane 2 zarodki (miałam wtedy 32 lata) i lekarz nie widział problemu, a czytam na formu że lekarze się nie zgadzają, czyli zależy na kogo trafisz
 
Ja za całą procedurę + badanie 2 zarodków przy dofinansowaniu wydałam ponad 17 tys.

U Nas wszystko wyniosło coś ok 14 tys ale bez dofinansowania , bez badania zarodków .
Jak to nazwała Pani dr jestem „łatwą“ pacjentką bo mam tylko albo i aż niedrożne jajowody 🫣

Pamietam tez ze korzystaliśmy z takiego pakietu za 9500 i tam bylo coś takiego ze jeśli nie uda się zajść w ciąże przy 3 transferze to zwracają 4 tys ….
 
reklama
Do góry