reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam problem. Jutro mam punkcję. Dziś na własną rękę zrobiłam badania i progesteron mam bardzo wysoki - 2,4 ng. Czy któraś z Was miala taki wysoki prog? Stymulacja trwała u mnie 9 dni, a tu takie kwiatki... Wiem, że transfer będzie odroczony, ale czy to nie wpłynie tez negatywnie na jakość komórek? Zastanawiam się czy w ogóle podchodzic do punkcji jeśli komórki miały byc zdegenerowane. Juz raz miałam przeciągnieta stymulację.
Nie mam już sił.
A jak estriadol ??
 
reklama
Właśnie strumieniowy robiłam i się zniechęciłam, coś czuję że nic z tego i niepotrzebnie biorę ten progesteron , tragedia ....
Mi z synem test nie wyszedł. Dopiero przy becie 200 jakieś kreski. To był drogi test :-)
Przy bliźniakach kupiłam tani za 5zl, żeby zobaczyć kiedy pregnyl zejdzie.
I sobie zrobiłam pierwszy 4dpt jak zobaczyłam kreski to myslalam co za gownnooo!! Z synem do 9dpt nic nie wyszło. 5dpt zrobiłam kolejny drogi i negatywny był. 6 dpt dla potwierdzenia zrobiłam ten tani znowu a on jak nic krechy już po 1 min. Tego dnia beta była 80!!!
Co do wynikow bety 6dpt najlepiej rokuje dwucyfrowa w tym czasie. 10dpt powinno być około 100. Ale to się odnosi do „świeżych” zarodków. Jeżeli chodzi o kriotransfery to są przypadki opóźnionych implantacji i bety dopiero 8dpt. Zawsze lepiej to rokuje. Jednak nikt nie mówi, ze nie było dzieci z niższych wartości hcg. Bo były i są na świecie takie cuda:-)
Czas 6dpt traktujemy jako najwcześniejszy czas i jako jakieś rokowania co do przebiegu ciąży. Jednak przy braku bety do 10dpt leki się odstawia.
 
Cześć dziewczyny mam pytanie.
Mąż ma azospermie, małe jądra robiliśmy badania genetyczne są prawidłowe ( chociaż czekamy jeszcze na kariotyp) , mąż robił badania hormonalne wszystkie są ok oprócz FSH podwyższone. Czy w takiej sytuacji ktoś wie, jest szansa na wykonanie biopsji?
Ale azoospermie a robił badania manualne nasienia? W sensie nie ma plemnika ani jednego?
Myśle, ze po biopsji dopiero się okaże jak sytuacja wyglada jeżeli plemników jest 0 w nasieniu.
BTW są dzieci u nas po in vitro z użyciem materiału z biopsji.
 
Nawet nie wiesz jak mocno i szczerze Ci życzę aby ten transfer był tym wyjątkowym ... 🥰
Witaj Kochana jak zobaczyłam serduszko z Twoim nickiem pod postem to aż skoczyłam ❤️❤️ Tak się cieszę ze wracasz po swoje maluszki ❤️❤️❤️ Często myślałam o Tobie i Twoim synku jak potoczyły się dalsze losy. Pamietam te emocje jak dziś akurat byłam świeżo po pozytywnej becie gdy pisałaś ostatni post po badaniach prenatalnych 🥲 ja cała ciąże bałam się każdego badania czy z dzieckiem będzie wszystko ok a mimo ze maleństwo zdrowe to zaskoczył mnie przedwczesny poród i urodziłam w 29 tc córeczkę. Ważyła nieco ponad kilogram i pierwsze miesiące spędziła w szpitalu na oiomie. Nigdy nie modliłam się tak dużo jak wtedy przy jej łóżeczku. I dziś nasz cud ma 1,5 roku❤️
Ty masz swojego anioła w niebie i jestem pewna że ześle ci ukojenie tu na ziemie w postaci swojego rodzeństwa ❤️❤️
Wczoraj widziałam taki filmik jak mama urodziła bliźnięta i napisała „synku tak bardzo chciałabym żebyś poznał swoje rodzeństwo” i obok zdjęcie tego chłopca z podpisem „poznał? Ja ich do ciebie wysłałem mamo❤” i tak się wzruszyłam❤️ Trzymam kciuki z całego serca życzę ci byś już niebawem ponownie została mamusią ❤️❤️❤️
 
reklama
Mi z synem test nie wyszedł. Dopiero przy becie 200 jakieś kreski. To był drogi test :-)
Przy bliźniakach kupiłam tani za 5zl, żeby zobaczyć kiedy pregnyl zejdzie.
I sobie zrobiłam pierwszy 4dpt jak zobaczyłam kreski to myslalam co za gownnooo!! Z synem do 9dpt nic nie wyszło. 5dpt zrobiłam kolejny drogi i negatywny był. 6 dpt dla potwierdzenia zrobiłam ten tani znowu a on jak nic krechy już po 1 min. Tego dnia beta była 80!!!
Co do wynikow bety 6dpt najlepiej rokuje dwucyfrowa w tym czasie. 10dpt powinno być około 100. Ale to się odnosi do „świeżych” zarodków. Jeżeli chodzi o kriotransfery to są przypadki opóźnionych implantacji i bety dopiero 8dpt. Zawsze lepiej to rokuje. Jednak nikt nie mówi, ze nie było dzieci z niższych wartości hcg. Bo były i są na świecie takie cuda:-)
Czas 6dpt traktujemy jako najwcześniejszy czas i jako jakieś rokowania co do przebiegu ciąży. Jednak przy braku bety do 10dpt leki się odstawia.
Dziękuję za podniesienie na duchu !!! ♡♡♡ Trzymałam w ręku dzisiaj test i odłożyłam go grzecznie na półkę, beta prawdę powie w czwartek i nie ma co niepotrzebnie się nakręcać 😁 jeśli jest w brzuszku to pierwszym objawem będzie ból jak na @ 😅😅😅 i parcie na siku
 
Do góry