reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mam problem. Jutro mam punkcję. Dziś na własną rękę zrobiłam badania i progesteron mam bardzo wysoki - 2,4 ng. Czy któraś z Was miala taki wysoki prog? Stymulacja trwała u mnie 9 dni, a tu takie kwiatki... Wiem, że transfer będzie odroczony, ale czy to nie wpłynie tez negatywnie na jakość komórek? Zastanawiam się czy w ogóle podchodzic do punkcji jeśli komórki miały byc zdegenerowane. Juz raz miałam przeciągnieta stymulację.
Nie mam już sił.
A jak estriadol ??
 
reklama
Właśnie strumieniowy robiłam i się zniechęciłam, coś czuję że nic z tego i niepotrzebnie biorę ten progesteron , tragedia ....
Mi z synem test nie wyszedł. Dopiero przy becie 200 jakieś kreski. To był drogi test :-)
Przy bliźniakach kupiłam tani za 5zl, żeby zobaczyć kiedy pregnyl zejdzie.
I sobie zrobiłam pierwszy 4dpt jak zobaczyłam kreski to myslalam co za gownnooo!! Z synem do 9dpt nic nie wyszło. 5dpt zrobiłam kolejny drogi i negatywny był. 6 dpt dla potwierdzenia zrobiłam ten tani znowu a on jak nic krechy już po 1 min. Tego dnia beta była 80!!!
Co do wynikow bety 6dpt najlepiej rokuje dwucyfrowa w tym czasie. 10dpt powinno być około 100. Ale to się odnosi do „świeżych” zarodków. Jeżeli chodzi o kriotransfery to są przypadki opóźnionych implantacji i bety dopiero 8dpt. Zawsze lepiej to rokuje. Jednak nikt nie mówi, ze nie było dzieci z niższych wartości hcg. Bo były i są na świecie takie cuda:-)
Czas 6dpt traktujemy jako najwcześniejszy czas i jako jakieś rokowania co do przebiegu ciąży. Jednak przy braku bety do 10dpt leki się odstawia.
 
Cześć dziewczyny mam pytanie.
Mąż ma azospermie, małe jądra robiliśmy badania genetyczne są prawidłowe ( chociaż czekamy jeszcze na kariotyp) , mąż robił badania hormonalne wszystkie są ok oprócz FSH podwyższone. Czy w takiej sytuacji ktoś wie, jest szansa na wykonanie biopsji?
Ale azoospermie a robił badania manualne nasienia? W sensie nie ma plemnika ani jednego?
Myśle, ze po biopsji dopiero się okaże jak sytuacja wyglada jeżeli plemników jest 0 w nasieniu.
BTW są dzieci u nas po in vitro z użyciem materiału z biopsji.
 
Nawet nie wiesz jak mocno i szczerze Ci życzę aby ten transfer był tym wyjątkowym ... 🥰
Witaj Kochana jak zobaczyłam serduszko z Twoim nickiem pod postem to aż skoczyłam ❤️❤️ Tak się cieszę ze wracasz po swoje maluszki ❤️❤️❤️ Często myślałam o Tobie i Twoim synku jak potoczyły się dalsze losy. Pamietam te emocje jak dziś akurat byłam świeżo po pozytywnej becie gdy pisałaś ostatni post po badaniach prenatalnych 🥲 ja cała ciąże bałam się każdego badania czy z dzieckiem będzie wszystko ok a mimo ze maleństwo zdrowe to zaskoczył mnie przedwczesny poród i urodziłam w 29 tc córeczkę. Ważyła nieco ponad kilogram i pierwsze miesiące spędziła w szpitalu na oiomie. Nigdy nie modliłam się tak dużo jak wtedy przy jej łóżeczku. I dziś nasz cud ma 1,5 roku❤️
Ty masz swojego anioła w niebie i jestem pewna że ześle ci ukojenie tu na ziemie w postaci swojego rodzeństwa ❤️❤️
Wczoraj widziałam taki filmik jak mama urodziła bliźnięta i napisała „synku tak bardzo chciałabym żebyś poznał swoje rodzeństwo” i obok zdjęcie tego chłopca z podpisem „poznał? Ja ich do ciebie wysłałem mamo❤” i tak się wzruszyłam❤️ Trzymam kciuki z całego serca życzę ci byś już niebawem ponownie została mamusią ❤️❤️❤️
 
reklama
Mi z synem test nie wyszedł. Dopiero przy becie 200 jakieś kreski. To był drogi test :-)
Przy bliźniakach kupiłam tani za 5zl, żeby zobaczyć kiedy pregnyl zejdzie.
I sobie zrobiłam pierwszy 4dpt jak zobaczyłam kreski to myslalam co za gownnooo!! Z synem do 9dpt nic nie wyszło. 5dpt zrobiłam kolejny drogi i negatywny był. 6 dpt dla potwierdzenia zrobiłam ten tani znowu a on jak nic krechy już po 1 min. Tego dnia beta była 80!!!
Co do wynikow bety 6dpt najlepiej rokuje dwucyfrowa w tym czasie. 10dpt powinno być około 100. Ale to się odnosi do „świeżych” zarodków. Jeżeli chodzi o kriotransfery to są przypadki opóźnionych implantacji i bety dopiero 8dpt. Zawsze lepiej to rokuje. Jednak nikt nie mówi, ze nie było dzieci z niższych wartości hcg. Bo były i są na świecie takie cuda:-)
Czas 6dpt traktujemy jako najwcześniejszy czas i jako jakieś rokowania co do przebiegu ciąży. Jednak przy braku bety do 10dpt leki się odstawia.
Dziękuję za podniesienie na duchu !!! ♡♡♡ Trzymałam w ręku dzisiaj test i odłożyłam go grzecznie na półkę, beta prawdę powie w czwartek i nie ma co niepotrzebnie się nakręcać 😁 jeśli jest w brzuszku to pierwszym objawem będzie ból jak na @ 😅😅😅 i parcie na siku
 
Do góry