reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ale chyba fajnie byłoby do czegoś takiego wrócić..? :-(

W każdym razie u mnie w ogóle się nie zanosi na okres, który miał przyjść dzisiaj, więc jeszcze sobie na wszystko poczekam :-(
Kochana im bardziej na niego czekasz ,tym później przychodzi 🤷‍♀️ polecam przytulanki z mężem wieczorem , @ gwarantowany na drugi dzień 😁 znam z autopsji ten sposób 😁
 
reklama
Źle napisałam 🤪 miało być że zacytowała twoja odpowiedz do dziewczyny której się to nie podobało . A nie że tobie się to nie podobało ❤️chodziło o to że ty jej dobrze napisałaś 🤪🙈 pamiętam jak by to było wczoraj jak wszystkie walczyłyśmy z nią bo jej się nic nie podobało
Masz racje Jak by to było wczoraj chociaż minęły dwa lata ❤️❤️ Emocje wciąż żywe … miałam nadzieje wrócić jeszcze na forum w roli staraczki ale ten rodzial w życiu muszę chyba zamknąć, choć sentyment zawsze pozostanie ❤️❤️Niezmiennie trzymam kciuki ❤️
 
Masz racje Jak by to było wczoraj chociaż minęły dwa lata ❤️❤️ Emocje wciąż żywe … miałam nadzieje wrócić jeszcze na forum w roli staraczki ale ten rodzial w życiu muszę chyba zamknąć, choć sentyment zawsze pozostanie ❤️❤️Niezmiennie trzymam kciuki ❤️
Trzymaj mocno już jutro ❤️❤️ o 15 mam się wstawić w klinice i pierw wlew i później transfer 😍😍😍❤️ mam nadzieję że za 2 tygodnie będę mogła się chwalić dodatnim testem ✊✊🙏🙏🙏 zrobiłam już chyba wszystko co mogłam aby się udało , więc chyba nie ma innej opcji żeby było inaczej 🙈 buziaki dla was , oczywiście dla księżniczki Marysi największe ❤️❤️❤️😘😘😘😘 lobuzuje bardzo ???
 
Kochana im bardziej na niego czekasz ,tym później przychodzi 🤷‍♀️ polecam przytulanki z mężem wieczorem , @ gwarantowany na drugi dzień 😁 znam z autopsji ten sposób 😁
No właśnie już próbowałam wczoraj, na zapas ;-) I dziś sobie zapodałam b.ciepłą kąpiel... I nadal nic, ani nawet małego skurczu czy bólu gdziekolwiek... Czuję się jak w jakiejś pierwszej połowie cyk:-((((
 
No to będę z tobą myślami ❤️ Pamietam jak po transferze leżałam pod kroplówka i miałam na sali panią z Anglii i przez 2 godziny gadałam po angielsku jak najęta 😂😂 miałam taki wspaniały humor wprost czułam ze się uda tym razem a na pierwszym transferze i po płakałam i leżałam kompletnie sama w klinice 🥲 także kochana jak już wiesz ze zrobiłaś wszystko co możliwe to pozytywny vibe i musi się udać ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A Marysieńka powoli zaczyna chodzić i psoci za dwoje ale to takie szczęście ze nawet jak wyleje na mnie cały jogurt to jestem oaza spokoju 😂 wróciłam do pracy i babcia zostaje z mała wiec jest rozpieszczona jak dziadowski bicz 🤭
 
Ostatnia edycja:
Będę trzymać ✊ i za mnie trzymajcie - będę miała transfer w piątek 19.08.
Gratuluje 😊
Chyba pierwszy raz gratuluje komuś samego faktu podejścia do transferu, ale śledziłam Twoje wpisy i widziałam jak walczyłaś o tem cykl i z jaką dokładnością go obserwowałaś, żeby wylapac owulację.
Trzymam mocno kciuki !
 
Cześć dziewczyny mam pytanie.
Mąż ma azospermie, małe jądra robiliśmy badania genetyczne są prawidłowe ( chociaż czekamy jeszcze na kariotyp) , mąż robił badania hormonalne wszystkie są ok oprócz FSH podwyższone. Czy w takiej sytuacji ktoś wie, jest szansa na wykonanie biopsji?
 
Trzymaj mocno już jutro ❤️❤️ o 15 mam się wstawić w klinice i pierw wlew i później transfer 😍😍😍❤️ mam nadzieję że za 2 tygodnie będę mogła się chwalić dodatnim testem ✊✊🙏🙏🙏 zrobiłam już chyba wszystko co mogłam aby się udało , więc chyba nie ma innej opcji żeby było inaczej 🙈 buziaki dla was , oczywiście dla księżniczki Marysi największe ❤️❤️❤️😘😘😘😘 lobuzuje bardzo ???
✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
reklama
Do góry