reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Lebkuchen_mum , moja koleżanka podchodziła do in vitro z endometrioza 4 stopnia. Od lekarza usłyszała,że u niej najlepszy efekt do uzyskania zarodków to byłyby dwie następujące po sobie procedury (niby przy drugiej jest szansa na uzyskanie lepszych zarodkow). U niej to się sprawdziło, bo z tej pierwszej nie uzyskała zadnych zarodków,a z drugiej dwa zarodki,z czego z jednego urodziła synka. Słyszałaś może o takiej teorii? Ciężko mi zweryfikować na ile są to sensowne informacje,powtarzam tylko to co mi kiedyś wspomniała. Moze warto byloby podpytać swojego lekarza? 😊
 
Dziewczyny, miała któraś z Was torbiele krwotoczne po punkcji? Długo to się wchłaniało? Długo były odraczane transfery?

Jak widać jak nie urok to sraczka. Następny cykl musimy przeczekać. W kolejnym może się uda podejść na cyklu naturalnym. Mnie to już ręce opadają ;).
 
Ooo super !!
Ja tez dziś o 18 mam wizytę z fachowcem od tego ☺️No właśnie może pomoże może nie , trzeba próbować .
Ja przed kolejnym transferem chciałabym iść na taka serieę .
A masz może dostęp jakiś do tych badań naukowych w tym zakresie ?? Wyników ?
Na Google scholar wpisz sobie akupunktura, płodność, ginekologia wyskoczy Ci pełno wynikow ♡
 
Dziewczyny wszystko przed tym transferem mi się dziwnie „układa” jak nigdy. W związku z powyższym, że miałam bardzo długie przygotowanie do transferu ze względu na ponad 3 miesięczne wyciszenie macicy na dipheraline (przez adenomiozę) i zmienione leczenie immunologiczne po 2 ostatnich ciążach biochemicznych 😒 ok 2 tyg temu dostałam infekcji intymnej po antybiotyku dalej biocenoza grupa 3 więc transfer z cała masą przygotowań i zjedzonych ton leków wisiał na włosku. Dostałam antybiotych na 2 dni z dawka podwojna i dzisiejsza biocenoza grup 0/1 (oczywiście badanie tak średnio się nadaje bo było robione podczas brani leków dopochwowych) lekarz podjął decyzje, że jutrzejszy transfer bedzie robiony ze wzgledu na tak długie przygotowanie i leki immunologiczne. Proszę Was o trzymamie jutro mocno kciuków od godz 14 bo jedziemy po 2 ostatnie nasze mrozaczki słabej niestety jakości i blastki z 6 doby klasy 4BC i 5BC. To będzie mu 9 transfer…i chyba już ostatni bo na więcej nie mam już siły i pieniędzy…bo ile można
Ja też mam jedną blastusie 5.2.3 z 6 doby I bardzo w nią wierze, Pani embriolog powiedziała, że nie wolno jej skreślać, kochana teraz się uda , dużo przeszłaś, trzymam mocno kciuki !!! ♡♡♡
 
reklama
Do góry