reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szczerze nic nie robię ;) lekarz też się tym nie zajmuję.

Trudno jest jednocześnie wyciszyć endometrioze i się stymulować.

Na każdym leku do stymulacjj owulacji pisze żeby nie stosować przy torbielach ;)
Ja jestem na diecie przeciwzapalnej i z niskim ig. Torbiel mi znikła jak wprowadziłam napój z kurkumy, imbiru i soku z pomaranczy plus masaz plodnosci. A prawie rok siedziała.
 
Jak nie uda mi się ten transfer to pomyślę nad dietą.

Ale lekarz nie widzi powodu by się nie udał. A ja mam coraz więcej wątpliwości. I wgl jeżdżę na badania oraz wizyty. Ale tak szybko się to dzieje, że mam wrażenie jakby się to działo obok mnie. Ledwo co zaczęłam a już mam mieć punkcje. Zaraz transfer masakra.
 
Ostatnia edycja:
U mnie beta=0….
No takze na razie koniec… odstawiam dzis leki, czekam na @… a co dalej?? Hmmmm
Nie wiem…
Trzymam kciuki za wszystkie z Was ;*

@eij - ja mamą nie jestem, nawet nie wiem czy bede, ale uwazam, ze Twoje dzieci beda szczesliwe tylko wtedy, kiedy beda mialy szczesliwa mame.. trzymaj sie ;*
😪 Przesyłam dużo siły ❤️ ja czekam na swój pierwszy transfer, ale wiem, że różnie może być, jeszcze mam kilka mrozakow.
 
U mnie beta=0….
No takze na razie koniec… odstawiam dzis leki, czekam na @… a co dalej?? Hmmmm
Nie wiem…
Trzymam kciuki za wszystkie z Was ;*

@eij - ja mamą nie jestem, nawet nie wiem czy bede, ale uwazam, ze Twoje dzieci beda szczesliwe tylko wtedy, kiedy beda mialy szczesliwa mame.. trzymaj sie ;*
Będziesz mamą 🙂 czasami trochę dłużej trzeba poczekać i trochę więcej łez wylać ale warto, mimo chwilowej porażki, kolejnego rozczarowania, będzie pięknie. Uwierz mi, ja miałam 6 razy betę negatywną także wiem jak to boli 😔
 
Cześć, muszę się wygadać. In vitro z powodów jajowodów. Lekarze mówili że u mnie na pewno się uda bo jestem idealnym wskazaniem. Stymulacja 11 dni gonal f dawka 150 i orgalutran jako antagonista. Ovitrelle na 36 h przed punkcja. Estradiol i progesteron wyniki dobre. Podczas punkcji pobrane dużo pęcherzyków, niestety wszystkie puste, zero komórek. Ja w szoku, lekarz w szoku, nie wie czemu tak się stało, podczas punkcji zapowiadało się wręcz przeciwnie. Amh 8, 31 lat. Wszystkie hormony w normie. Co się stało, co poszło nie tak? Załamka totalna.
 
reklama
Będziesz mamą 🙂 czasami trochę dłużej trzeba poczekać i trochę więcej łez wylać ale warto, mimo chwilowej porażki, kolejnego rozczarowania, będzie pięknie. Uwierz mi, ja miałam 6 razy betę negatywną także wiem jak to boli 😔
Popieram, nieudane iui.. poronienie.. ale to wszystko dzieje się po coś.. zobaczysz że na końcu będzie pięknie ✊✊✊
 
Do góry