reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny :) ja dziś po kolejnych badaniach Beta 1195 mlU - 14dpt. Lekarz napisał , że wynik prawidłowy ale na wizytę do kliniki mam przyjechać dopiero 23.06. Mam pytanie w którym tygodniu robiłyście pierwsze USG ?
Ściskam Was wszystkie i wciąż trzymam kciuki za każdą z Nas 😘
Hej ja miałam pierwsze usg w 6tc+6 i serduszko pięknie biło 🥰
 
Cześć dziewczyny :) ja dziś po kolejnych badaniach Beta 1195 mlU - 14dpt. Lekarz napisał , że wynik prawidłowy ale na wizytę do kliniki mam przyjechać dopiero 23.06. Mam pytanie w którym tygodniu robiłyście pierwsze USG ?
Ściskam Was wszystkie i wciąż trzymam kciuki za każdą z Nas 😘
Ja miałam w 5 TC, nie pamiętam teraz ile to było dpt, ale dwadzieścia parę i był pęcherzyk, a 6+0 było już serduszko mimo dużego krwawienia.
 
Jesli czujesz ze powinnaś karmić dłużej to nic straconego, mozesz zacząć przystawiać wtedy laktacja ruszy. Ja przy odciąganiu nie miałam praktycznie wogole pokarmu a jak przystawialam to dziecko najadło sie do syta. Pierwsze 2 tyg było bardzo ciężkie, cały czas na cycu dosłownie 24h. Potem laktacja ruszyła, po 2 miesiącach kryzys laktacyjny ale znowu to przetrwaliśmy, u dzieci sa takie skoki i z dnia na dzien zaczynaja wiecej jesc i cyc nie nadąża, potrzebuje kilka dni zeby sie przystosować i to sa wlasnie te kryzysy laktacyjne bo brakuje mleka i wtedy matki często sie poddają bo dziecko przeciez głodne, trudno nic mu sie nie stanie jak nie doje przez kilka dni a głód mobilizuje do ciągłego ssania dlatego nie powinno sie dokarmiać, bo ssanie powoduje zwiększenie produkcji mleka. To takie naturalne koło którego nie powinno sie zakłócać. Wystarczy konsultacja ze specjalista od laktacji i on napewno pokieruje jesli tego chcesz. ja po 1,5 roku czułam sie winna ze odstawiam wiec nawet nie chce sobie wyobrażać co ty biedna teraz czujesz. Ale obojętnie jaka decyzje podejmiesz to nie robi z ciebie złej matki ❤️ Ściskam cie mocno 😘
Ja mam bliźniaki i nie ma opcji na samym cycku, próbowałam na początku to cały dzień nic innego nie robiłam tylko cycek dawałam 😔 a jak jestem sama w domu to ciężko mi przystawić obydwoje na jedzenie. A jak jedzą jeden po drugim to nic innego tylko karmię non stop. Byłam wyczerpana i fizycznie i psychicznie 🙁
 
Ja mam bliźniaki i nie ma opcji na samym cycku, próbowałam na początku to cały dzień nic innego nie robiłam tylko cycek dawałam 😔 a jak jestem sama w domu to ciężko mi przystawić obydwoje na jedzenie. A jak jedzą jeden po drugim to nic innego tylko karmię non stop. Byłam wyczerpana i fizycznie i psychicznie 🙁
Mega cie rozumiem, człowiek z jednym sobie nie daje rady a co dopiero z dwoma 😩 ja przetrwałam bo maz wziął po porodzie wolne kilka miesięcy, była pandemia wiec mógł sobie na to pozwolić. Teraz juz nie bedzie takiej opcji dlatego przeprowadzi sie do mnie mama na kilka miesięcy żebym miała pomoc. Mega szcun ze dajesz rade sama, naprawde podziwiam.
 
reklama
Do góry