reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jest mi łatwo o optymizm, bo leże i gladkam brzuszek :) ale dokładnie pamiętam jak kilka miesięcy temu walczyłam z Wami.
Pamiętam jak po transferze wsluchiwalam się w ciało i na zmianę stresowalam się, bo ból brzucha jak na okres, a potem, bo ustąpił, a potem ze znów boli :p kompletne wariactwo w głowie 😄 chciałabym, żebyście wiedziały, że to czy coś czujecie czy nie kompletnie nic nie znaczy :)
A ile było dziewczyn, które pisaly, że mają przeczucie, że nic z tego a potem rachciach piękna beta :)
Cieszę się Twoim szczęściem :* chociaż tam w środku jest smutek, że przecież miałyśmy razem gładzić się po tych brzuszkach...
Na kiedy masz termin?
 
Cieszę się Twoim szczęściem :* chociaż tam w środku jest smutek, że przecież miałyśmy razem gładzić się po tych brzuszkach...
Na kiedy masz termin?
Na 6 listopada, ale lekarz mówi, że nie dotrwam z bliźniakami do listopada :p
Jeszcze będziesz się glaskala po brzuszku, wszystko przed Tobą :)
 
Do tego dziewczyny dopadło mnie przeziębienie...katar i ciągle kichanie...więc te skurcze przy kichaniu tez nie pomaja zarodkowi... :(
 
Na 6 listopada, ale lekarz mówi, że nie dotrwam z bliźniakami do listopada :p
Jeszcze będziesz się glaskala po brzuszku, wszystko przed Tobą :)
Tobie też szybko zleci i zaraz będziesz leżała z dwójeczką :) My teraz przenosimy się do No.vum i tu nie transferują dwóch zarodków. A szkoda...
 
Czy któraś z Was tak miała że glukoza miała dobra A insulina po obciazeniu była wyższa???
Ja właśnie tak mam. Lekarz kazał udać się do endokrynologa na konsultacje (od niego dostałam takie zalecenie) bądź diabetologa. 8.06 dowiem się czy muszę brać tabletki, czy wystarczy sama dieta
 
reklama
Do góry