reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny ja już po wizycie i usg i prof. stwierdził, że przygotowujemy się do transferu. Nie było to łatwe, bo mówiłam, że mam mętlik w głowie, że może warto odpocząć i żeby organizm się zregenerował itd ale z drugiej bardzo bym już chciała. I po usg lekarz stwierdził, że możemy czekać na okres i potem Estrofem i transfer. Więc podjął tą decyzje chyba za mnie 😁 Rozmawialiśmy z mężem i chyba nigdy dla nas nie ma idealnego momentu na transfer, bo wiecznie coś się dzieje, więc może lepiej że on zdecydował 😂 tak się zagadaliśmy wracając z kliniki, że po raz pierwszy przejechaliśmy zjazd na autostradzie i musieliśmy nadrobić 40 km 🙆‍♀️
Super wieści 🙂👍
To teraz tylko czekać na okres pozostaje 😀
Ja się jeszcze regeneruje po stymulacji i punkcji , wizytę mam dopiero 19 maja i zobaczymy co powie lekarka.
Póki co wjechały u mnie codziennie koktajle z owoców 💚❤️
 
reklama
Przepraszam, że od razu wam po usg nie napisałam co i jak, ale musiałam na szybko załatwiać prenatalne plus byłam na nifty pro. Więc maluszek nadrobił. Z usg jest 11+6 ( ale dosłownie 0.01 mm brakuje do 12+0) a z OM 12+0. Mogłam pójść po południu, to pewnie by było idealnie. Załatwiłam sobie prenatalne na 6 maja. Plus za 10 dni będą wyniki nifty pro. Już lecą do Hong Kongu🙈 Jestem taka zadowolona. A najlepiej, że nie muszę już brać luteiny co 6h i budzić się o 24, tylko co 12. Od 3 miesięcy w końcu prześpię całą noc😍😍
@Kocka patrz miałyśmy razem transfer i mój dzieć 5 cm, a Twój aż 7. Chyba ci się przesunął termin dużo do przodu.
No u mnie już brzuch trochę widać. Jednak dwa dzieciaczki to się rozpychają :) nie martw się, dzieciaki mają w nosie wszelkie tabelki i rosną jak chcą ;)
 
Oj też muszę za
Super wieści 🙂👍
To teraz tylko czekać na okres pozostaje 😀
Ja się jeszcze regeneruje po stymulacji i punkcji , wizytę mam dopiero 19 maja i zobaczymy co powie lekarka.
Póki co wjechały u mnie codziennie koktajle z owoców 💚❤️
Oj też chyba zacznę koktajle bo niestety za owocami nie przepadam za bardzo, ale zmienię to :) Rozumiem to powrotu do zdrówka :) Mi lekarz powiedział, że wszystko jest ok, a czasem tak bywa że punkcja jest bardzo uciążliwa.
 
Mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem i wyjdziecie już razem ❤️❤️ moja koleżanka z rozwarciem chodziła prawie 3 tygodnie aż w końcu jej wylowywali poród i było to dosłownie rok temu gdyż malutka 4 mają skoczy rok 🙈🙈 powodzenia ❤️
no nie poszło po mojej myśli bo wypisali mnie do domu buuuuu jak w majówkę nic się nie rozkręci to 4 maja na ktg 🤷‍♀️
 
reklama
Oj też muszę za

Oj też chyba zacznę koktajle bo niestety za owocami nie przepadam za bardzo, ale zmienię to :) Rozumiem to powrotu do zdrówka :) Mi lekarz powiedział, że wszystko jest ok, a czasem tak bywa że punkcja jest bardzo uciążliwa.
Ja właśnie uwielbiam owoce, zwłaszcza sezonowe ❤️💚 dziękuję 🙂 skończył mi się okres i zobaczymy kiedy wszystko się ureguluje.
 
Do góry