reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czesc dziewczyny 😘 dawno mnie tu nie bylo! Niezmiennie trzymam za wszystkie kciuki ✊✊✊ właśnie robię porządki w lekach i mam strasznie dużo leków ,których już nie potrzebuje. Jeśli któraś z Was czegoś potrzebuje odezwijcie się do mnie na priv prosze . Ściskam Was mocno ♥️
 

Załączniki

  • b9ad23ce-e0d9-4f6a-8900-f143b041fe2d.jpg
    b9ad23ce-e0d9-4f6a-8900-f143b041fe2d.jpg
    46,1 KB · Wyświetleń: 81
  • 360ba5cb-6c84-4f15-89ea-761ecaeb358e.jpg
    360ba5cb-6c84-4f15-89ea-761ecaeb358e.jpg
    49,4 KB · Wyświetleń: 75
  • 3d52c70b-7329-492f-8ed1-c63a7298d3f5.jpg
    3d52c70b-7329-492f-8ed1-c63a7298d3f5.jpg
    60,5 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Przepraszam, że od razu wam po usg nie napisałam co i jak, ale musiałam na szybko załatwiać prenatalne plus byłam na nifty pro. Więc maluszek nadrobił. Z usg jest 11+6 ( ale dosłownie 0.01 mm brakuje do 12+0) a z OM 12+0. Mogłam pójść po południu, to pewnie by było idealnie. Załatwiłam sobie prenatalne na 6 maja. Plus za 10 dni będą wyniki nifty pro. Już lecą do Hong Kongu🙈 Jestem taka zadowolona. A najlepiej, że nie muszę już brać luteiny co 6h i budzić się o 24, tylko co 12. Od 3 miesięcy w końcu prześpię całą noc😍😍
@Kocka patrz miałyśmy razem transfer i mój dzieć 5 cm, a Twój aż 7. Chyba ci się przesunął termin dużo do przodu.
 
Hej Dziewczyny ja już po wizycie i usg i prof. stwierdził, że przygotowujemy się do transferu. Nie było to łatwe, bo mówiłam, że mam mętlik w głowie, że może warto odpocząć i żeby organizm się zregenerował itd ale z drugiej bardzo bym już chciała. I po usg lekarz stwierdził, że możemy czekać na okres i potem Estrofem i transfer. Więc podjął tą decyzje chyba za mnie 😁 Rozmawialiśmy z mężem i chyba nigdy dla nas nie ma idealnego momentu na transfer, bo wiecznie coś się dzieje, więc może lepiej że on zdecydował 😂 tak się zagadaliśmy wracając z kliniki, że po raz pierwszy przejechaliśmy zjazd na autostradzie i musieliśmy nadrobić 40 km 🙆‍♀️
 
Gratuluję Wszystkim tych pozytywnych wiadomości 🙂 super jak ten czas szybko leci, był stres a tu już prenatalne czy połówkowe. Ja postanowiłam się wziąć za siebie przed tym transferem i proszę poradźcie co jeść by zarodkowi się u mnie spodobało? Czy poza kwasem foliowym suplementować coś jeszcze? Bo lekarz kazał mi tylko chodzić po słońcu 😁 nie wiem jak jeszcze sobie pomóc przed transferem, czytałam coś o wizycie u osteopaty czy faktycznie warto?
 
Gratuluję Wszystkim tych pozytywnych wiadomości 🙂 super jak ten czas szybko leci, był stres a tu już prenatalne czy połówkowe. Ja postanowiłam się wziąć za siebie przed tym transferem i proszę poradźcie co jeść by zarodkowi się u mnie spodobało? Czy poza kwasem foliowym suplementować coś jeszcze? Bo lekarz kazał mi tylko chodzić po słońcu 😁 nie wiem jak jeszcze sobie pomóc przed transferem, czytałam coś o wizycie u osteopaty czy faktycznie warto?
Tez czekam na transfer tylko mój będzie po drugiej miesiączce od punkcji do tego czasu mam brać pregne start, koenzym q10 100,L -karnityna 1000-2000, Wit. D3 i wyluzować się 😁 dużo spacerów trochę aktywności fizycznej ale bez przesady, dużo słońca, jak najmniej stresow i poprstu zdrowa dieta 😁 ponoć akupunktura jest dobra przed transferem i chce spróbować 😁
 
@Brakujemiwiary na porodówce jestem już drugi raz tym razem od wtorku i dziś jak nic się nie rozkręci to na majówkę chcą mnie puścić do domu i żebym 4 mają zgłosiła się na ktg wtedy mój lekarz będzie już z urlopu to musiała bym się kontaktować z nim. Zastanawiam się jeszcze nad jedna opcja zadzwonić do lekarki która mnie kierowała do szpitala może ona coś pchnie dalej. Moje rozwarcie dalej i nie zmiennie 4cm 🤦‍♀️a ja pierwszy raz w życiu chyba chce zostać w szpitalu i wyjść już z dzieckiem.
Mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z twoim planem i wyjdziecie już razem ❤️❤️ moja koleżanka z rozwarciem chodziła prawie 3 tygodnie aż w końcu jej wylowywali poród i było to dosłownie rok temu gdyż malutka 4 mają skoczy rok 🙈🙈 powodzenia ❤️
 
reklama
Gratuluję Wszystkim tych pozytywnych wiadomości 🙂 super jak ten czas szybko leci, był stres a tu już prenatalne czy połówkowe. Ja postanowiłam się wziąć za siebie przed tym transferem i proszę poradźcie co jeść by zarodkowi się u mnie spodobało? Czy poza kwasem foliowym suplementować coś jeszcze? Bo lekarz kazał mi tylko chodzić po słońcu 😁 nie wiem jak jeszcze sobie pomóc przed transferem, czytałam coś o wizycie u osteopaty czy faktycznie warto?
Mi kazał Wit d i omegi.
 
Do góry