reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie lekarz kazał brać dawke 400 dziennie
Rozmawiałam z kolezanka która miała 3 punkcje
Pierwsza bez koenzymu- wynik 10 komórek, 2 zarodki
Pozostałe dwie z koenzymem po dwadzieścia kilka komórek i - po 7/8 zarodków
Gdybyście decydowali o ewentualnej kolejnej punkcji to zażywaj śmiało.

Ale trzymam bardzo mocno kciuki aby te 3 wystarczyły ❤️
Ja na komórki brałam koenzym q10 najpierw 100 potem 300 dziennie i L-karnityne 2000. Jakiś tydzień przed punkcją miovelia nac i cały czas fertil women plus. Mąż na poprawę plemników proxeed plus i acertin dwa razy dziennie i Wit. C 3000
 
Dziewczyny czy są wśród Was dziewczyny które badały genetycznie zarodki w invicta? Chciałam się dopytać czy wszystkie macie na wynikach przebadanych zarodków taki komentarz jak wrzucam w zdjęciu? Chodzi mi o tą adnotację o konieczności diagnostyki płodu w kierunku aberracji chromosomowych. Niby mam że wyniki wszystkich 5 są prawidłowe ale jest na każdym taki komentarz.
Nie wiem czy to jest ich stały komentarz i mam się tym nie martwić czy się czegoś dopatrzyli?
A jeszcze Ci cis tam napisali??? Bo ja tak za bardzo noe rozumiem o co chodzi skoro jest prawidłowy XY LUB XX
 
reklama
Cześć dziewczyny, miło Was poznać, jestem po trzech nieudanych iui I w poniedziałek mamy spotkanie w sprawie in vitro ♡ mam 27 lat w tym roku i nie mamy zdiagnozowanej przyczyny niepłodności, starania od 2 lat, owulacje potwierdzone , miałam jeden cykl stymulowany i mialam wtedy 3 duże pęcherzyki, ale i tak nic z tego nie wyszło:) mamy bardzo higieniczny tryb życia, ale czy mogłybyście mi doradzić co dodać do swojej diety a może jakieś sprawdzone suplementy witaminki na śliczne zdrowe komórki? Miesiączkuję bez bólu, regularnie co 27 28 dni , męża nasienie sprawdzone łącznie z fragmentację, wiazanie z hialuronianem , rozszerzone też i wszystko w porządku:) Myślę że za około miesiąc, 2 miesiace podejdziemy do ivf, mogliśmy już teraz, ale chcemy jeszcze przygotować nasze ciała i głowy, na spokojnie :) jeszcze pewnie zrobimy kariotypy , nie miałam robionego amh, gdyż doktor stwierdziła że mam dużo pęcherzyków i rezerwa jest na pewno dobra? hmmm no teraz do ivf będę musiała zrobić i zobaczymy czy będzie ok ? Tak więc dołączam do Was , w poniedziałek dam Wam znać jaki jest plan działania pozdrawiam Was serdecznie !!! Dodam że jestem w invicta Gdańsk
 
Do góry