reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mam mieć orgalutran I chyba rekovelle.
Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać I jak będę się czuć🙃 byle do przodu.
Ja też mam orgalutran :) Ja nie mogę się doczekać tego okresu już, a niestety mam bardzo nieregularnie więc tym bardziej na niego czekam. A po stymulacji i punkcji transfer od razu czy na cyklu naturalnym? Mi ostatnio lekarz powiedział, że transfer w następnym cyklu. Niestety transfer na cyklu sztucznym za pierwszym razem się nie przyjął a mrozak tak :)
 
Ja też mam orgalutran :) Ja nie mogę się doczekać tego okresu już, a niestety mam bardzo nieregularnie więc tym bardziej na niego czekam. A po stymulacji i punkcji transfer od razu czy na cyklu naturalnym? Mi ostatnio lekarz powiedział, że transfer w następnym cyklu. Niestety transfer na cyklu sztucznym za pierwszym razem się nie przyjął a mrozak tak :)
Nie wiem jeszcze. Podejrzewam, że dowiem się w trakcie. Zależy jak będę się czuła po stymulacji czy nie dojdzie do hiperstymulacji jajników itd. Jak wszystko będzie ok, to chyba będę miałam w tym cyklu.
 
Dziękuję za informację :) tak mi również dziewczyna oddala termin za co jestem jej mega wdzięczna , bo wszystko powolutku posuwa się do przodu :) powodzenia na szczepieniach :) nie jest tak źle, da się to wytrzymać :) po 3 wkłucia na każdej ręce :)
7 kwietnia między 10 a 11. Tylko poprzez email . Ja właśnie przed szczepieniami ale tak samo pomyślałam że warto mieć awaryjny termin. W razie w. A w razie czego zawsze będę mogła pomóc komuś , tak jak mi pomogli z terminem
 
Cześć dziewczyny …
Odebrałam dzisiaj wyniki, przez telefon poinformowali mnie, że nie dojdzie do żadnego transferu z uwagi na złe wyniki. Czy ktoś jest w stanie to rozszyfrować lub miał takie i powie coś więcej ?
Lekarza mam dopiero w pon i zamęczę się do tego czasu …
Wujek Google mi nie pomogl chociaż szukałam odpowiedzi 😢
 

Załączniki

  • F94CDF34-06A4-45B5-A6DD-F318E79E1DE7.jpeg
    F94CDF34-06A4-45B5-A6DD-F318E79E1DE7.jpeg
    24,4 KB · Wyświetleń: 119
Cześć dziewczyny …
Odebrałam dzisiaj wyniki, przez telefon poinformowali mnie, że nie dojdzie do żadnego transferu z uwagi na złe wyniki. Czy ktoś jest w stanie to rozszyfrować lub miał takie i powie coś więcej ?
Lekarza mam dopiero w pon i zamęczę się do tego czasu …
Wujek Google mi nie pomogl chociaż szukałam odpowiedzi 😢
Cześć, niestety wszystkie zarodki mają abberacje chromosomowe, czyli są genetycznie nieprawidłowe :( Przykro mi...
Ale no najlepiej porozmawiaj z lekarzem.
 
To
Cześć, niestety wszystkie zarodki mają abberacje chromosomowe, czyli są genetycznie nieprawidłowe :( Przykro mi...
Ale no najlepiej porozmawiaj z lekarzem.
to wiem, ale jakimi chorobami jesteśmy obciążeni ? Czy ktoś tak miał kiedyś z Was, a kolejnym razem wyszło Ok? Czy to już nie ma ratunku i nadziei dla nas ?
 
To

to wiem, ale jakimi chorobami jesteśmy obciążeni ? Czy ktoś tak miał kiedyś z Was, a kolejnym razem wyszło Ok? Czy to już nie ma ratunku i nadziei dla nas ?
To najlepiej porozmawiać z genetykiem. Ten pierwszy zarodek to chyba zespól Di Georgea. Abberacje chromosomowe są najczęściej spontaniczne, nie przekreśla to Waszych szans moim zdaniem.
Prawda jest taka, ze taka sytuacja bardzo często zdarza się w naturze, tylko kobiety nawet o tym nie wiedzą, bo po prostu nie zachodzą w ciążę.
Pamiętam jak kiedyś na studiach w książce do anatomii przeczytałam, ze aż 75% kobiet roni ciąże przynajmniej raz w życiu - najczęściej o tym nie wiedząc.
Głowa do góry, choć wiem, że to wszystko jest bardzo trudne.
 
reklama
MASZKA jak Twoje jajka?
Kochana, miło, że o mnie pamiętasz. Dziś 4 dzień stymulacji i jest 8 pęcherzyków. Czyli jak na moje aMH to całkiem przyzwoicie. Dziś wchodzi dodatkowy lek i mam nadzieję, że coś tam się jeszcze wykluje :)
Wiem, że to dla niektórych kiepski wynik, ale ja jestem zadowolona i wierzę, że do trzech razy sztuka. Trzymajcie kciuki :)
 
Do góry