reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja solę normalnie. Ale ja unikam tylko surowych ryb. A tak jem wszystko jak zawsze.
Ja sole też normalnie, ale zauważyłam że jak coś jest bardziej słone czy tluste to od razu mdłości... Więc będę unikać jednak takich rzeczy
A reszta to takie oczywistości czyli surowe ryby, mięso, kiełbasy z surowego mięsa
 
Ja sole też normalnie, ale zauważyłam że jak coś jest bardziej słone czy tluste to od razu mdłości... Więc będę unikać jednak takich rzeczy
A reszta to takie oczywistości czyli surowe ryby, mięso, kiełbasy z surowego mięsa
Dzis doczytalam ze salami jest z surowego. Czlowiek sie ciagle uczy 🙈
 
Ja też niby mało sole, prawie wcale. ale dzisiaj szukałam w sklepie zdrowej przekąski. I zadowolona znalazłam warzywne chipsy. A w nich też jest sól.. I nie wiem, czy mogę takie czy nie bardzo 🙈
Mysle, ze chyba tej soli nie jest tak duzo, zeby byly zabronione.. jak nie zjesz kilograma na raz to chyba ok ;)
 
Dziewczyny możecie mnie albo nie pamiętać albo nie znać, ale swojego czasu prowadziłam tu kalendarz :) po kilku procedurach i transferach udało mi się zajść w ciążę urodzić moja miłość Natalke, 20.03 minie rok. Przyczyną mojej niepłodności były całkowicie obydwa niedrozne jajowody. Tak mam wpisane w karcie NIEDROZNE OBUSTRONNIE JAJOWODY, WIELOKROTNIE DIAGNOZOWANE. dzisiaj chciałam wamnprzeddtawic swoją drugą miłość:) BASIE Nasz cud z którą zaszłam w naturalną ciążę przy niedroznych jajowodach 3 miesiące po porodzie hehehe. Basia również urodzona przez cc w Matce Polce w łodzi. Kochane zawsze trzeba mieć wiarę i walczyć:) oddaje z przyjemnością swój brzuszek :)
Kochana gratuluje z całego serca drugiej księżniczki ❤️❤️❤️ cudowna jest , Natalka pewnie będzie zakochana w małej ... Mama żywa lalke jej przyniesie 😍😍😍🙈 Oj tatuś będzie biedny jak młode podrosną 🤣🤣🙈 dużo zdrówka dla was dziewczyny 😘😘❤️
 
reklama
Ja sole też normalnie, ale zauważyłam że jak coś jest bardziej słone czy tluste to od razu mdłości... Więc będę unikać jednak takich rzeczy
A reszta to takie oczywistości czyli surowe ryby, mięso, kiełbasy z surowego mięsa
A bo ja nie mam mdłości [emoji846] jak się zaczną (mam nadzieję, że nie) to może przestanę solić [emoji846]
 
Do góry