reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wracam do gry , nawet nie spodziewałam się że to będzie tak szybko🙈 już jutro jadę do doktorka po leki do stymulacji , czekamy na @ i lecimy z tym koksem 💪💪💪💪 do trzech razy sztuka , aby to był ten szczęśliwy raz ✊✊✊✊✊ zastanawiam się jak przeżyje jutrzejszy dzień ... Oczywiście będę po nocce , więc spania nie będzie bo wizyta na 13 , wcześniej psa muszę do fryzjera zaprowadzić na 11 😱😱😱 ( właśnie się zorientowałam że mój pies chodzi częściej do fryzjera niż ja 🙈🤣🤣🤣🤣 w następnym wcieleniu chce być pudlem żeby częściej do spa chodzić 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈) później Wrocław , jak wrócę to zaszywam się w kuchni , robię paczki i faworki ( w czwartek tłusty czwartek , i już mnie męczą w pracy żeby coś zrobić ... Chyba lubią moje wypieki 🙈) mam nadzieję że w nocy nie będę chodzić jak zombi 🙈🙈🙈🙈🙈 teraz tylko żeby stymulacja przeszła dobrze , żeby uzyskać duzooo pięknych zarodków ( nie miałam z tym problemu podczas ostatnich stymulacji ) i lecimy z seria szczepień 💪💪💪💪💪 kurde nawet nie myślałam że z taką werwą wrócę do gry , że tak szybko i z taką nadzieja ... MUSI BYĆ DOBRZE , TYM RAZEM MUSI 💪💪💪💪✊✊✊❤️
Super, że bije od Ciebie taki entuzjazm. Musi być dobrze😃 trzymam kciuki ✊✊pozdrów doktorka 😘
 
reklama
W którym tygodniu jesteś. Mi ostatnio dokuczają okrutnie mdłości i żołądek .mam problem by wziąć leki..ale ten brzuch i plecy to codzienność..ja już przestałam na to zwracać większej uwagi bo oszaleć idzie !
4t4d wedlug kalendarza. Nie bylam jeszcze na usg. To u mnie wzdecia co jaki czas..
Czyli z brzuchem i plecami mamy podobnie. Dzis mi pomogl spacer. Dobrze, ze moge pracowac z domu i dzis caly dzien lezalam bo nie wiem jakbym wysiedziala na krześle 🙈
No i mi sie strasznie pic chce! A pozniej lazienka 😂 w nocy ledwo sie poloze i znow wstaje 🤪
A Ty ktory tydzien??
 
A nie możesz spróbować na erecepta?? Albo coś podobnego. Ja ostatnio tak brałam receptę na euthyrox. Taniej mi wyszło niż wizyta u lekarza. Wystarczy jak im to dobrze opiszesz a jak załączysz jakiś skan recepty starej to jeszcze lepiej.
Starej recepty nie mam bo to nowy lek, który mam wprowadzony. Ze zwykłymi lekami nie ma problemu na e receptę ale to lek typowo na menopauzę dlatego mi go odmówili w UK bo nie czają, że czasami leki są stosowane inaczej.
Dzisiaj jestem w pracy do wieczora ale jutro od rana będę próbować. Może mi się uda
 
Starej recepty nie mam bo to nowy lek, który mam wprowadzony. Ze zwykłymi lekami nie ma problemu na e receptę ale to lek typowo na menopauzę dlatego mi go odmówili w UK bo nie czają, że czasami leki są stosowane inaczej.
Dzisiaj jestem w pracy do wieczora ale jutro od rana będę próbować. Może mi się uda
Od kiedy musisz go przyjmować?
 
Ja miałam scratching. Miał pomóc w implantacji i podwyższyć właśnie poziom komórek nk w macicy . Nie pomógł.
Dodam ,że jak Paśnik zobaczył moje wyniki komórek NK w endometrium i we krwi - powiedział,że scratching nie był potrzebny bo moje komórki są na tym samym poziomie więc ze sobą współpracują . A miałam chyba na poziomie 13 jeśli dobrze pamiętam
U mnie tez sa podobne. Z krwi mam 18 i z endo tez. Tyle ze te z krwi badalam dawno temu jakos z rok juz na bank.
 
reklama
Do góry