reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy ktoś może ma w swoich skarbach pliki skuteczności w poszczególnych klinikach ? Fakt to stare bo Ok 2015 r, ale będę wdzięczna jeżeli któraś wrzuci ☺️
 
Właśnie się zorientowałam że droga przez którą przechodzimy jest niezwykle kręta , ciężka i pełna nerwowych momentów , chwil zawahania i niepewności. Labirynt który musimy przejść jest wypełniony kolcami i tylko w niektórych momentach widać słońce które próbuje się dostać do nas omijając te kolce ... 🙈 Ja po mału wracam do gry ... Właśnie czekam na wyniki i jadę do lekarza aby dał leki na ostatnią już trzecia procedurę( ponoć do trzech razy sztuka 🙈) ... W tej chwili siedzę jak ja szpilkach bo dziś ponownie po dwóch latach robiłam AMH ... Ostatnio w maju 2020 było 4,63 ... Aż się boje jakie będzie teraz ... Seriooo od rana nic innego nie robię tylko myślę jaki będzie wynik ... A na niego niestety muszę czekać do piątku 🙈 eh... Zwariować można ... Niby miałam teraz odpoczywać , regenerować siły, odpocząć fizycznie i psychicznie a tu ciągle coś ... Eh...
 
To ciekawa jestem :) ale czytalam, ze rzadko kiedy jeszcze sie zarodek dzieli. Najprawdopodobniej wysoka bo byl juz dobrze rozwiniety i z tego co wiem wychodzil z otoczki w dniu transferu jeszcze na szkielku 🙈 wiec bardzo mu sie spieszylo ;)
Mój podczas pierwszego transferu się podzielił ... Gdyby wszystko potoczyło się inaczej właśnie była bym mama prawie rocznych bliźniaków ..
Niestety ktoś tam u górze miał inny plan na mnie i tak dalej walczę 😔
 
Mój podczas pierwszego transferu się podzielił ... Gdyby wszystko potoczyło się inaczej właśnie była bym mama prawie rocznych bliźniaków ..
Niestety ktoś tam u górze miał inny plan na mnie i tak dalej walczę 😔
Czyli sie zdarza :)
Będziesz jeszcze w ciazy! Zobaczysz 😘 widocznie to nie byl jeszcze Twoj czas. Twoj czas teraz nadchodzi! 😘
 
reklama
Czyli sie zdarza :)
Będziesz jeszcze w ciazy! Zobaczysz 😘 widocznie to nie byl jeszcze Twoj czas. Twoj czas teraz nadchodzi! 😘
Kochana obyś miała rację , a co miesiąc będę wysyłać Ci kosz owoców 😁 albo słodyczy jak wolisz i będę do końca życia bezpłatna niania dla twojego maleństwa 😁, nie wspomnę o tym że mój mąż będzie Cię na rękach nosić 🙈
 
Do góry