reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ooo ja mam pierwszy objaw[emoji1787][emoji1787] wczoraj miałam 3 takie pryszcze hormonalne jak zawsze przed okresem, które strasznie bolą i są na twarzy strasznieee długo, a teraz się zdziwiłam, bo same zniknęły[emoji16][emoji16][emoji6]
Siedzę w robocie i wszystko mnie wkurza, taka jestem podminowana tym czekaniem.
Haha dobre, więc pryszcze znikajcie!
U mnie pryszczy niezmiennie dużo :p myślałam, że kiedyś z nich wyrosne, ale chyba niestety nie :p
Ja jadąc dziś na badania krwi usłyszałam w radio piosenkę i... się wzruszyłam... czyste szaleństwo, to przez ten nadmiar emocji
 
reklama
Haha dobre, więc pryszcze znikajcie!
U mnie pryszczy niezmiennie dużo :p myślałam, że kiedyś z nich wyrosne, ale chyba niestety nie :p
Ja jadąc dziś na badania krwi usłyszałam w radio piosenkę i... się wzruszyłam... czyste szaleństwo, to przez ten nadmiar emocji
Downila do Ciebie położna z kliniki zapytać jak się czujesz? 🤭

Lekarz dzwonił co z tą weryfikacja?
 
Haha dobre, więc pryszcze znikajcie!
U mnie pryszczy niezmiennie dużo :p myślałam, że kiedyś z nich wyrosne, ale chyba niestety nie :p
Ja jadąc dziś na badania krwi usłyszałam w radio piosenkę i... się wzruszyłam... czyste szaleństwo, to przez ten nadmiar emocji
Ja nie słucham pan przybysz bo zawsze mi się przypomina jak jedna z nich opowiadała ze zrobiła aborcje bo miała za małe mieszkanie.
Wiem, nie moja sprawa. Ale czuje niewygodę.
 
To ja z kolei nastaniem się bojowo 🤣 jeśli chodzi o ten cykl i muzykę hahaha

Patrzcie jaki tekst! W sedno!

I feel, I feel it Invincible
I feel, I feel it Invincible
Here we go again
I will not give in
I've got a reason to fight
Every day we choose
We might win or lose
This is the dangerous life

 
Ja nie słucham pan przybysz bo zawsze mi się przypomina jak jedna z nich opowiadała ze zrobiła aborcje bo miała za małe mieszkanie.
Wiem, nie moja sprawa. Ale czuje niewygodę.
Wiesz co, to chyba za duże uproszczenie tego co powiedziała, jest to niestety wyrwane z kontekstu. Moze nas to boli, bo walczymy o nasze dzieci, ale tez nikomu nie powinniśmy narzucać tego co ma robić. Dokonała aborcji, bo jak mówiła, nie chciała kolejnego dziecka.
 
reklama
Wiesz co, to chyba za duże uproszczenie tego co powiedziała, jest to niestety wyrwane z kontekstu. Moze nas to boli, bo walczymy o nasze dzieci, ale tez nikomu nie powinniśmy narzucać tego co ma robić. Dokonała aborcji, bo jak mówiła, nie chciała kolejnego dziecka.
dokladnie. Pol zdania wyrwane z kontekstu. Nic nikomu do czyichs wyborow.
Przez ludzi myslacych szufladladkowo odbiera sie w PL kobietom podstawowe prawa.
 
Do góry