reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Masz maly progesteron. Dzwon do lekarza, zeby Ci dali więcej lekow. Mi lekarka mowila, ze mam pilnowac, zeby nie spadlo ponizej 20.
E nie ma co panikować z tym progesteronem. Mam dziś wizytę wieczorem to lekarz się wypowie. Na cyklach naturalnych bez wspomagania progesteronem nie będzie nigdy jakiś bardzo wysoki.
A co do Twoich bliźniaków, nigdy nic nie wiadomo :)
 
E nie ma co panikować z tym progesteronem. Mam dziś wizytę wieczorem to lekarz się wypowie. Na cyklach naturalnych bez wspomagania progesteronem nie będzie nigdy jakiś bardzo wysoki.
A co do Twoich bliźniaków, nigdy nic nie wiadomo :)
Myslalam, ze masz prog podawany. Ja jestem na naturalnym ale wspomaganym progesteronem ze względu na niskie wartosci po poprzednich transferach. Ale az tak sie nie znam ;) jak masz dzis wizyte to pewnie, lekarz bedzie najlepiej wiedziec.
Zobaczymy czy to blizniaki czy taki turbo zarodek ;)
 
U mnie beta hcg <0.2 i teraz kłócę się z moim mózgiem, że to jeszcze nic nie znaczy, bo za wcześnie
Estradiol 100
Progesteron 14.4
Mówiłam żebyś nie panikowała 😘😘 jeśli w piątek był transfer, to w niedzielę implantacja więc dziś nie minęło 48h. Jeszcze się zdziwisz. Ale masz szybko wyniki. Ja będę robić w luxmed więc będę czekać dłużej.
 
Mówiłam żebyś nie panikowała 😘😘 jeśli w piątek był transfer, to w niedzielę implantacja więc dziś nie minęło 48h. Jeszcze się zdziwisz. Ale masz szybko wyniki. Ja będę robić w luxmed więc będę czekać dłużej.
W invicie są zawsze szybko, ale niestety drożej niż w innych laboratoriach.
 
Cześć wszystkim
Mam pytanie czy wynik bety w 4 tyg. (2 tygodnie po transferze) może wynosić 446? Zakres jest polowe mniejszy i się zaczęłam zastanawiać czy to dobrze. Dzisiaj, po 48h zrobiłam powtórne badanie.
 
Jeden 5.1.1. mialam podawany :) chyba, ze on sie jeszcze podzielil. Nie obrazilabym sie ;) myslisz, ze taka beta wskazuje, ze moga byc blizniaki?

Mnie ginekolog tłumaczył, że przy podaniu jednego mrozaka nie ma możliwości ocenienia czy się podzielił na podstawie bety HCG. Tylko USG prawdę powie. 😉

Gratuluję! Rosnijcie zdrowo 😘😘
 
reklama
Cześć wszystkim
Mam pytanie czy wynik bety w 4 tyg. (2 tygodnie po transferze) może wynosić 446? Zakres jest polowe mniejszy i się zaczęłam zastanawiać czy to dobrze. Dzisiaj, po 48h zrobiłam powtórne badanie.
Eeee ale jaki zarodek miałaś podany. Jakie były bety poprzednio?

Nie da się z takimi informacjami, które podałaś coś podpowiedzieć.
 
Do góry