reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Cykl naturalny?

Mnie mówią by nie badać, bo po to dostaje ovitrelle w dniu transferu. Liczymy na mój odzew organizmu.

Cóż zaufam i nie będę sprawdzać. Na cyklu naturalnym miałam poprzednie transfery i do implementacji doszło. 🤔 Ja proga sprawdzę chyba dopiero w 6 dpt przy becie.
Powodzenia kochanaaaaa!!!!!🙏🏻🙏🏻🙏🏻
 
reklama
Ja w ogóle poszłam na łatwiznę (i teraz znowy idę) i jadłam tylko anansy z puszki 🤷‍♀️
Bałam się, że trafię na niedojrzałego, albo przejrzałego, więc wybrałam łatwy i pewny sposób. I tak, wiem, ze dużo tam cukru, ale wykluczyłam cukier z każdej innej sfery, więc tu sobie mogłam pozwolić.
Aaaaa widzisz. To nawet parę lat wstecz każdy uczulał, że musi być siweży. Nie z puszki
 
reklama
Do góry