reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jakoś tym razem się nie martwię :) gorzej jak trzeba będzie sprawdzać wyniki bety :p
Hahaha nooo ja pierdziu powiem szczerze, że teraz to raczej testu nawet nie mam co przed betą robić ... z jednej strony mnie korci taka myśl, ale i tak na betę muszę w 6 dpt iść. 🙊😵
 
reklama
Nic, cykl naturalny. Jestem ciekawa co powiedzą. Czytalam, ze w dniu transferu wystarczy 10. Ale też czuje, ze zapobiegawczo każą mi brać luteine lub prolutex.
Też kiedyś tak czytałam, ale z tego co zauważyłam to każdy pisze inaczej.
Cykl naturalny?

Mnie mówią by nie badać, bo po to dostaje ovitrelle w dniu transferu. Liczymy na mój odzew organizmu.

Cóż zaufam i nie będę sprawdzać. Na cyklu naturalnym miałam poprzednie transfery i do implementacji doszło. 🤔 Ja proga sprawdzę chyba dopiero w 6 dpt przy becie.
Mi też nie kazał nic badać. Chciałam dziś iść, bo większości z was sprawdza, ale stwierdziłam, że tylko będę się niepotrzebnie stresować. I chyba w poniedziałek też nie pójdę. Też chcę zrobić betę 6 dpt i wtedy zbadam. Po co mi tyle dodatkowego stresu.
Ja w cyklu naturalnym zaczęłam przyjmować proga na 5 dni przed transferem. W dniu transferu nie miałam żadnych badań z krwi ;)
Ja identycznie. Też 5 dni przed zaczęłam proga.
 
Też wycinalam hehehe ale chyba w niego uwierzyłam 😁
Ja w ogóle poszłam na łatwiznę (i teraz znowy idę) i jadłam tylko anansy z puszki 🤷‍♀️
Bałam się, że trafię na niedojrzałego, albo przejrzałego, więc wybrałam łatwy i pewny sposób. I tak, wiem, ze dużo tam cukru, ale wykluczyłam cukier z każdej innej sfery, więc tu sobie mogłam pozwolić.
 
reklama
Jak to? A on jadalny? 😅😂 Czyli odpuścić ananasa? 🤣
Powiem szczerze, że nie wiem. Dziewczyny na te czasy zalecają jakieś tapsy właśnie z tego środka ananasa czy składnik jakiś tam jest. Nie wiem. Nie zagłębiałam się w temat.

Ogólnie dostałam szoku jak tak pisały, bo ja jeszcze parę lat temu tak w niego wierzyłam 🥰 a tu niby nie ta część powinna być zjedzona 🤣🤣
 
Do góry